bugün

saç dökülmesi için üretilmiş, medikal bir şampuan.
kepek ve seboreik dermatit etkisini bir hayli azaltan, saç dökülmesine ekstra bir etkisi olmayan medikal şampuandır.
şuan kullandığım şampuan. doktor yüzümde küçük kırmızı noktalar için kullanmamı istedi. saçına sürerken yüzüne de sür diye de nasıl kullanıldığını anlattı. ilaç prospektüsünü çöpe attım.
kepeği tamamen(bunun altını önemle çizmek gerekir) yok eden medikal şampuan. ucuzcada bişey zaten 5,40 a alıyorum ben eczaneden. kepek sorunu olanlara şiddetle tavsiye edilir.
yag oranini azaltan (en azindan ben oyle hissettim) guzel bi sampuan, dalinle beraber tuketildigi takdirde dustan cikar cikmaz annenizin kucagina sirnasip surtunerekten saclarini taramasini bekliyorsunuz, tipki bir bebek gibi..
saclarinizin yagindan dolayi gunde 2 kez duş almaktan sizi kurtaran mucize..
kuru saçlara sahipseniz saçlarınızı çalı süpürgesine çevirecek şampuan.
yararlı mı? yararlı.
eczaneye gidiyorsunuz 8 lira verip en fazla 2 yıkamadan sonra kepekten kurtuluyorsunuz. bu kadar iyi. lan yıllardır aradığım ilaç şu 8 liralık medikal şampuanmış ya! ayrıca kepeğe dayalı saç dökülmeniz de duruyor, saç derisi rahat nefes alıp kepekten arındığı için de dökülen yerlerden yeniden saç çıkıyor. alın kullanın!
benim bir cilt hastalığı için ilaç niyetine aldığım ama sonradan kepeğe de iyi geldiğini görerek hep aldığım şampuandır.
tavsiye edilir.
ketoralın muadilidir.
Kısaca mantar şampuanıdır.
Şuan kullandığım medikal şampuan.
güncel Önemli Başlıklar