bugün

feneryolu'ndaki bu otobüs durağı ismini konak sineması'ndan almış.
feneryolu ile kızıltoprak arasındaki otobüs durağı.
Bir arı bir arıya demiş ki gel bre beraber aynı çiçeğe konak.
1973
görsel
Bebeklerin kafasında bulunan kepek gibi deri döküntüsü.
görsel
Konaklamak iyidir burada.
izmir’in eminönü’sü.
Aynı zamanda bir virüsün, bir mikrobun taşıyıcısı anlamına gelen kelime.
Güzel izmir'in güzel yerlerinden bir tanesi.
Saatlerin hizlica gectigi en guzel yer.
ah ulan konak'ı bile özledim.

buldunuz da bunuyorsunuz, yapmayın. sonra özlüyor, uzaktan hasret çekiyorsunuz. özellikle çocukluğunuzu.
SENE 1974.
görsel

70 Li YILLAR.
görsel
izmirde bir ilçe.
1.200.000 nüfusuyla izmir'in en tarihi ve kalabalık ilçesi.
izmir'in en güzel yeri, izmir'in kalbi.
Volkanı vardır bi de, sevgilum.
izmir'in en kalabalık ilçesi.
türklerden böyle bir film çıkacağını beklemezdim.korku değil gerilimdir. özellikle birbirlerini harap etmeleri müthiş geriyor insanı. imdb puanını sallamadan izleyin derim. konusu hem özgün, hem de güzel işlenmiştir. ayrıca arkadaşlar o kapının kırılmamasını ben de anneme bakarak eleştirdim ancak eski kapıların içi kalın oluyormuş. budak gibi yani kırabilmek pek mümkün değil. ha bir de kadın oyuncular pek rol yapamıyor.

--spoiler--
çocuğun geçici körlük yaşaması, kızın dilini yutması ve diğer kızın suratının o denli yanması zorlama olmuş. ancak güzel. fazla güzel.
--spoiler--
hiçbir özgünlüğü olmayan , sıradan imdb den 3.4 almış türk yapımı gerilim filmi
kon-yadan gelen ak partililerin yeri. izmirin en çok konyadan göç aldığı bi gerçektir. yoksa bu kadar konyalı , konyalı ahmet mehmet hasan hüseyin usta diye restoran açılmazdı.
Doğum yerim. Konaklıyım lan ben. Çok kıro değil mi sizce. Neden izmir yazmaz da konak yazar bir insanda. Hadi karşıyaka Bornova bir derece karizma da konak ney lan.
güzel izmir'in kültür ve sanat müzesi. elitist ve sanata meraklı insanların yaşamak isteyeceği merkez ilçe.
nüfus cüzdanımdaki doğum yeri hanesinde yazan yazı. neden izmir yazmadığını hala çözemedim.
tanım: izmirin göbeğidir.
Türk yapımı vasat korku filmi.