altıncı nesil yazar.
(bkz: düriye nin güğümleri kalaylı) * *
muhabbet yazardir.
cipsparalarımı biriktirip kendisine bir buket papatya alasım var. *
sözlüğe yazılar yazarak dünyayı kurtaracak adam. çok umutluyum kendilerinden*

bu kanıya nerden mi vardım ? işte entarin dostum (bkz: #4751431)
(bkz: sozlukveebesi/@komsu kizi duriye)
bir anda çaylak olan 6. nesil insandır. (bkz: #4711387) entarisinde belirttiği gibi yamulmuyorsam ipi çekilen yazar.*
annesi fahriyedir.
edit: yazarla bir ilgisi yoktur bu entrynin.
ayrıca hoş geldin.
uludag sözlükte asildiğim lakin cevap alamadim tek insan. o kadar insana asilmi$im ( benim haberim yok, öyle diyorlar ) bir sen pas vermedin be duriye.
mafya anasıdır kendisi. raconu kesmiş hesabıma 365 adet horoz şekeri borç kaydetmiş. hadi bakalım!
(#5064894) nolu entrysi ile süper bir atış kabiliyetine sahip olduğunu göstermiş yazardır. tebrikler efendim. isabetli yorumlarınızı bekliyoruz.
beni ezmek için sarfetmediği çabakalmamış, millete 'top lan bu ' düşüncelerini empoze etmeye çalışan yazar. ya kameranın yerini değiştireceğim ya da evin dekorasyonu hakkında tekrar düşünmem gerekecek
(bkz: lindsay boxer) *
benim yaptığım böyle bir aptallığa; (bkz: yapılmış en aptalca dalgınlık/#5088168)

marketten bir tel almamı söylemiş, kaya tuzu ve çamaşır suyundan girmiş, tuzruhundan çıkmış, kısacası bana bilimsel bir açıklama yaparak yardımcı olmuş yazar.

sabah sabah yüzümde gülücükler oluşturmuş, hem bu kadar toplumsal duyarlılık gerektiren bir konuya göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine teşekkür etmemi gerektirmiş, aynı zamanda bir anne şefkati göstererek beni ağlatmış, kısacası bütün duyguları birden yaşatmayı başarmış nesildaş. *

edit: bir dalgınlık daha düzeltilmiştir.
onurkul çok kırılmış darılmıştır kendisine...
Güğümlerinin kalaylı olduğu iddia edilen kimse.
sözlükteki ilk günümde bana hoşgeldin demiş, nezaketini göstermiş, nesildaş yazar.
deli profesörü olan yazardır. bütün deliler tarafından sevilmektedir.
geriye dönük kredilerini kullanan yazar. kredisi bitmez o ayrı.
zeki çevik çalışkan bir türk hem jeoloğu hem de jeofizikçisi olan yazardır.
(#5359696) öyle deme gııı.
ataerkil bir toplumda hatta dunyada yasadigini bilen, ne yazik ki gelismislikler ulkesi amerika'da bile erkek kadin esitliginin olmadigini goren, erkeklerin kadinlardan ustun olmasi gibi bir sacmaliga inanalarin erkeklere daha cok firsat vermesine tum hayati boyunca sinir olmus, ayrica erkeklerin icatlarina/yapabilecekleri guzel seylere lafi olmayan, ama erkeklerin insani duygularla sekillenen maneviyattan nasiplerini almadiklarini bilen insan evladi. ayrica erkeklerle ilgili (allah'a olan inancindan dolayi allahin hikmetinden sual olmaz demek istese de) belki allah erkeklerin de bir seyler yapabildiklerini gostermek istedigi icin peygamberleri, evliyalari erkeklerden secmistir diye de dusunmektedir.
güzel nick yazarı. yazarı görünce şarkı tutturuyorum. ayrıca erkekler konusunda bazı düşüncelerine katılıyorum.
editom: yazarı kıskanan yazarlar varmış eksilerden anlaşılıyor. sizi gidi siziler.
civitik tanimimsi: tamam sakin olun; enistesiyle falan kacmadi, ama bulsa metin uca'yla kacacak. *

gelelim tanimlara;
1- formati iyi bildiginden, ozel mesajlarin da entry seklinde sozlukte aciklanmamasi gerektigini iyi bilen yazardir.
2- hayattan edinilmis tecrubelere dair basliklar icin kaynak belirtilemeyeceginin de farkinda olan yazardir.
3- sozlukte basliklar acarak gundem yaratmaya calisiyorsun seklinde ustune gelenlere; bunlarla ugrasma gibi bir derdi olmadigini, eger sozlukte gundem yaratma derdinde olsa 2 yildir edindigi bilgilerle baya bir gundem yaratabilecegini vurgulamaya calismis yazardir.
4- beddua nin 7 kapi dolanip kendini bulacagini bildiginden, beddua etmez ama karsisindaki icin kotu bir seyler hissettiyse bunu da dile getirir.
5- aklina geleni formata uydurup sozlukte, ya da herhangi bir forumda dile getirbilen her insan gibi bunu yapan kisidir.
6- ayni fikir de oldugu insanlar kadar karsit dusuncedekilerin de oldugunu bilir.
7- ayar almasini vermesini de bilir. ancak edepsizlige, hakaret edilmesine tahammulu yoktur.
8- laflarini karsindakinin anlayabilecegi seviyeye kadar indirip/cikarma yetisine de sahiptir. ancak buna da bir dereceye kadar sabir gosterir. eger karsidaki hala konuyla ilgili laf sayip cemkirmeye devam ediyorsa, o kisiyle yani laf anlamayanla ugrasmayi bosa zaman kaybi olarak gorur ve onu allaha havale eder.
9- son olarak; ozel mesaj yoluyla halledilebilecek seylerin basligina tasinmasindan, tasiyanlardan, onlara birsekilde cevap vermekten nefret etmistir/etmektedir. ama ne yazik ki bu sozlukte bu hep boyle olmustur. sozlukte harcadigi 2 yillik deneyimiyle sabittir bu. kaynak isteyenler modlara sorabilirler.
kendisiyle bir hukukum yok, nedir, necidir, ne içer, ne yapar en ufak bir fikrim, kendisine sarmışlığım ya da takip ettiğim filan da yok. paranoyak olmanın lüzumu yok sabah sabah ya da belki de oralarda akşamdır bilemem. stop. entry bitti stop. iyi günler stop.