bugün

Yav belki kızda hastalık vardır. Hormon bozukluğu vardır hepp bi ön yargıyı dayamışsınız he. insanları dış görünüşü ile sevin tamam bakımsız insan olmaz ama bu koltukaltı kılı değil ki. Madem bizim kollarımızdaki kıllara taktınız beyler sizde bacağınızdaki kılları alında ödeşelim
iki cinsiyete de giden fiziksel özellikler var ve kizlarda kıl aşiri itici duruyor barbara palvinin kollarına kıl shopla o da kezbana döner. yani yakismiyor kardesim kadina. kolu killi bir kizdan ancak 1 senedir coronadan dolayi kadin bile gormemis bir erkek hoslanir. killisindir degilsindir ancak bu bir gercek ve gercekleri duyar kasmayi birakip kabullenmek gerekir. asiri kil erkeklerde bile itici duruyor erkekler bile aliyor killarini yani.
Doğulu olabilir hele esmer ise.
Kovalasındır sizi.
yatağa atmaya çalışan midesiz en az 10 erkek peşindedir.
Bence normal bir durum bıyık değil sonuçta. Kol kılından ne olacak.
ben alıyorum şahsen alınması gerektiğini de düşünüyorum, kişiden kişiye değişir ayrıca Türk kızı diye ayırmayan dünyada yani bir sürü ırktan kızlar da hepsi alıyo değil ya kollarını.
Çok gördüm ben hormonal falan diyolar da ben pek hormonal bişey olduğuna inanmıyorum bence almaya üşendikleri için.
abes bir hakaret denemesi. tek tek gezip türk kızlarını kontrol mü ettiniz? ayıptır, bırakın böyle türk insanına yönelik hakaretleri ve kadın düşmanlığını.
genetik olabilir mi acaba .
hiç kimse kızların belirli dönemlerde yaşadığı sıkıntıyı yazmamış. arkadaşlar evet kızlar erkeklerden daha bakımlı, daha görsel güzellikte olmalı. ama malesef bakımlı kızlar da bu sorunları yaşıyor. kol üstünde az olan kıl, tüy bile dikkat çekiyor, alınması gerek. ama alma yöntemi ne olursa olsun belirli bir dönem o tüylerle yaşamak zorundayız. ağda ile aldırıyorsa zaten yeni tüyler tekrar ağdaya gelene kadar beklemeli. ortalama bir-bir buçuk ay olur. yaklaşık 2 hafta sıfır tüy ile gezebilir ama geriye kalan günlerde kıllarını, tüylerini saklamalı, yaz aylarında malesef çok zor. lazer epilasyon yapılabilmesi için tüylerin biraz daha kalın kıl köklerine sahip olması gerekiyormuş yoksa makinenin pek faydası olmuyormuş. zaten lazer epilasyon denilen yöntem tamamen tüyleri bitiremiyor. yeniden büyümesini geciktiriyor. en temizi iğneli epilasyon. kökten çözüm. yaygın olmadığı için bu yöntemi bilen pek kişi yok. zaten bilinsede diğer epilasyon yöntemlerine göre daha tuzlu hatta baya tuzlu. yani kızların kolundaki, dudağının üzerindeki tüyler bir tek sizin derdiniz değil malesef kızlarında sorunu. saçımız o bir sürü işlemlerden dolayı dökülmesin, bakımlı olsun diye dünya para harcıyoruz. diğer her yerdeki kılların, tüylerin olmaması içinde acı çekip, bir o kadar para, vakit harcıyoruz. yani erkekler çok şanslı.
iğrençtir, ayı gibidir Allah esirgesin bunlardan bizi.
Kol killarini alan erkege bu ne kiz gibi derler. Ancak kizlarin hemen hemen hepsinin kollari uzun uzun top top koyu siyah kivircik tarakla taranacak kadar uzunlukta kil vardir. Bi zahmet alin kol killarinizi erkek oldugum halde benim kolum bile sizinkinden daha temi kolunuza sinek konsa cikamaz.
genelde esmer olurlar. vasatında aşağısında tipi ve büklüm büklüm kıvrılmış kıllarıyla adriana lima gibi dolaşmaları yok mu birde.. tip çorum havalar paris.
Ağda görse bal sanıp ekmeğe sürer.
Tüm vücudu kıllıdır onun. Mideniz bulanır. Arkanıza bakmadan kaçın.
türk kızlarının büyük çoğunluğunu oluşturan güruh. tam olarak kıl değil adeta saç lan.
ekseriyette tek kaş türk erkegine eştir.
döşü kıllı türk erkeği vs kollu kıllı türk kızı.
Kolu kılsız kız yoktur, ağda yapan kız vardır. kızlar şöyle kasıntı böyle kezban diyen biz erkekler kadınları böyle saçma şeylere mahkum ettiğimiz için birazda hak ediyoruz trip yemeyi.
türk kızlarının genelinde görülen sorun. Bazıları rahatsız edici türden , bazıları ise amazon ormanını aratmayan türdendir.
öyle maymuncasına kıllı falan değilse hiç de iplemediğim bir şeydi lan bu. valla gel zaman git zaman buraları okuya okuya iğrenç gelmeye başladı bana da. kendi kollarımdan bile nefret ettim amk. fırsat olmaz, yoğunluk olur falan bilmemne kadın kollarını alamadığında ilişkimiz bitti noktasına gelinir mi ki acep.
Kol kıllarını aldırıp kimsenin diline düşmemesi gereken kızdır. Aldır da kurtul bacım bunlarla uğraşılmaz.
Kildan gorunmeyen turk erklerinin genetik mirasidir.
salakça savunulan kız. türkiye'ye sadece yazın gelen biri olarak sanırım türk kızından başka çok kız gördüm. mal gibi savunup, aptal konumuna düşmeyin gençler, üzülüyoruz sonra..