bugün

koltuk altı kıllı türk kızına yeğleyeceğim kız.
götü kıllı türk erkeğinin dölüdür.
suratlarına bir ton makyaj yapmayı bilirler ama bir kıllarını almayı düşünemezler. sonra da prensesim havasında ortalıklarda gezinirler. dünyanın neresinde prenseslerin kıllı olduğu görülmüş.
fotoğrafçı dükkanı işlettiğim yıllarda, foto manipülasyonda en zorlandığım yer kol kılları olduğundan nefret ettiğim müşteri tipidir. lighter blur yaparsın beyaz çizgiler kalır, darker blur yaparsın ardından bu seferde deri gözenekleri kaybolur, fotoğraf fotoğraflıktan çıkar. yaşasın kolu kılsız kızlar.
hormon bozukluğu olan , giydiği uzun kollu giyeceklerle bunu örtbas edebilen ama komplekse girmeyi unutmayan , tek korkusu yaz aylarının dayanılmaz sıcağı ve denize girmek olan kardeşimizdir. komşumuz da olabilir.
(bkz: bıyıklı)
almasın lan almasın o kılları,ki haşlanmış tavuk gibi ne lan öyle.

bir de buna laf eden göğsü ısparta halısı gibi ortalıkta gezinen yurdum erkeği var ya ben çok gülüyorum onlara.
burnundan sarkan kılların rüzgarda vals yapması daha da manidar.
Kolunu alan koluna dokunuldugunda tirtik tirtik sakala dokunuyor hissi yaratan kiza nazaran tercih edilendir. Yapmayin gözünüzü seveyim almayin! Cok rahatsiz ediyorsa sarartici kullanin.
ateistlere göre evrimini tamamlayamamıştır.
(bkz: #18481397)
türk olmayınca her türlü yeniyor. not: avrupalı ise.
annesi (altını ciziyorum) avrupalı babası bilmem nereli, türkiyede yaşamak ve sadece türk kızlarını sikmek zorunda kalan bir götcünün sözlük halkına serzenişi.
itici olurlar, tam bakarsın güzel bir kız biraz sulanayım falan derken bakarsın kolları kıllı aniden bir tırsma bir tiksinti gelir o anda.
Yemin ediyorum hayatı sorgulamama sebeptir...

Hemcinslerim neden böyle bir şey yapıyorlar bilmiyorum .niye Almıyorlar o iğrenç kıllari.

Şimdi mis gibi pürüzsüz bi kol varken, kıl niye? Hem yumuşacık oluyor, hem böyle dokununca elin kayıp gidiyor... Çok güzel.

Lütfen kızlar siz de alın kollarınızı.
Kol kılının sadece türk kızında var olduğunu sanan yazar saçmalaması.
Bir an önce kışın gelmesi için dualar ettiren, insanın yaşama sevincini elinden alan kızdır.

Birkaç yazımda kolu kıllı kızlara jilet desteğinde bulunabileceğimden bahsetmiştim. Sağolsun 1-2 tanesi başvurdu ve topluma kazandırdık.

Hiçbir şey için geç değil hanımlar.
kasiyerdir.
Sabah sabah mide bulandıran kızdır. 3 derece havada bile kolunu utanmadan açıp insanların psikolojisini bozar bunlar..

Naçizane tavsiyem:

görsel
kol bulup kılsızını arayan türk erkeklerine dert olmuştur.
henüz lazer epilasyona gidecek maddi gücü yoktur belki de.
kılları kollu olanları olur onlar çok fenadır.
bakımsız, çirkin ve çulsuzdur.
kol kıllarının türk kadınına özgü olduğunu sanan hırbo söylemi.

kürt kadınları bu konuda türk kadınını her türlü tokatlar misal.
Genelde türbanlı olur bu kızlar.
Öncelikle bunu türk kızı olarak nitelemek net olarak soysuz bi salağın işidir... aklınca türk kızını aşağılayacak...

Şöyle bir şey var ki, tüyler kolay çözümü olan illetlerdir. Hormonal bir bozukluk yoksa her kiz kurtulabilir, zor bir şey değil her gün yapılan br şey değil temizlik...
2buçuk-3 haftada yapılan yapılmasi gereken beden temizliğidir..
Bunu sadece kızlar değil erkekler de yapmalıdır, birçok sağlık sorunu getirir beraberinde.
Kıl, tüy dert edilemeyecek kadar basit olaylardır sadece 1 saati beden temizliğine ayırmak yeterli olacaktır..
Kizlara laf atan erkekler için de gecerli bu durum.
Utanılacak bir sey yok kardeşim sağlık için temizlik için...
güncel Önemli Başlıklar