bugün

(bkz: kollu kızla çıkan erkek)
(bkz: beni olduğum gibi kabul et hüsnü)
sen kolu kılsız kız istersen adama sorarlar, göğsünde kıl var mı? sakalın bıyığın varmı? bacaklarında kıl var mı filan. önemli olan seni sevip sevmemesi, kolu kıllı bilmem neresi kıllı filan değil. zaten bırak da kolda olsun yani.* diger yerleri bayanlarımız hallediyorlar. sorun yoktur.
kıla, tüye, saça başa degil de gönüle aşık olmuş kişidir. kimyanın şemse olan aşkı gibi...
kız arkadaşına bir kutu veet soğuk ağda hediye ederek sorunu çözecek ya da ilişkinin bitmesine sebep olacak erkektir.
Arkadaş ortamında madara olan çocuktur.
(bkz: kolu kılsız erkekle çıkan kız)
ayrıntılara dikkat etmeyen erkek olması muhtemeldir fakat aynı şekilde kızları bacakları arasında ki bir delikten ibaret gören bir abazacan olmasıda muhtemeldir.
sevgilisini her haliyle seven erkektir en asil duyguların insanıdır.
kolu kıllı bir kız olarak kınıyorum tüm erkekleri. ne var yani diyorum. bu erkek de kendi kolu da kıllı erkektir büyük ihtimal. iki kıllı bir hamama yakışmaz.
(bkz: gizli eşcinsellik belirtileri)
oğlum varya bırak kollarının kıllı olmasını bütün vücudu kıllarla kaplı olsa maymun gibi o kılların bi tanesi için canımı verirdim. ama o kevaşeye anlatamıyorum bunu.
kız arkadaşının kolundaki kılları görmeyen tipin eleştirmeye çalıştığı erkektir.
her insanın kolunda kıl vardır.
sevgilisinin doğum gününde sevgilisine epilasyon makinesi alması gereken erkektir.
(bkz: mesaj içerikli hediyeler)
tercihini "normal" insanlardan yana kullanmış erkektir. elfler falan masal olm onlar. hayır göğsü kıllı kız dense ha neyse..
(bkz: kızlı kollu kılla çıkan erkek)
onu bulamayanlar da var mantığını taşıyan erkektir.
sir ağda denilen olayla bunu sorun olmaktan çıkartabilecek erkek türüdür. daha kesin çözüm için (bkz: lazer epilasyon)
seven erkektir.
kiliyla tüyüyle seven erkektir.
(bkz: xenophobe)
(bkz: afişe etmek)
(bkz: gönül bu ota da konar boka da)
yıllardır tüysüzlüğünün ezikliğini çekmiş ve kıllı bir bayan alarak artık dur demiştir.
kol bulmuşta kıllısını arayan erkektir.
modern tıbba iman etmiş erkektir.
kıl fetişistidir.