bugün

pek bi güzel olur. akabinde derin bi " oh " çekmek lazımdır.
(bkz: altın vuruş)
çay sigara ikilisinden çok daha güzeldir.
kafa yapar.
gecelerin vazgeçilmez ikilisidir. her yudum kolanın ardından bir nefes sigara...
le cola ve birinci ikilisiyse otuzbir olsa çekilmez.
çay sigara yanında boktur.

türk kahvesi ve sigara için konuşmuyorum bile.
(bkz: çay yok mu çay)*
red bull sigara ikilisi kadar keyif vermeyen dostluk.
en çok özlenendir * * .
tam dumanı çekerken kolanın yaptıgı gazdan mütevellit geirmeniz ve akabinde bogazınızın yanmasına sebebiyet verecek ikili.
mide için bir araya gelip şöyle derler: amuğa goduk bülent başkan.
gayet şahane bir ikilidir. kola, boğazda garip bir şekilde bir temizlenme ve ferahlama hissi uyandırır. sigaradan alacağınız keyfi katlar. yine de tahminim uzun vadede gırtlağın ve midenin sonunu getireceğidir. dikkatli tüketmek lazım.
ne kafa yapar, ne de güzeldir. buna kafa yapar diyen, kahve-sigara ya da çay-sigara birlikteliğinden bihaberdir.
her güzel şey gibi, ikisi de biter.
uyumamak için güzel bir ikilidir ama oldukça zararlıdır.
sabahleyin aç karnına alındığında (bkz: laksatif etki) ye neden olan ikili.
Cay sigara birlikteliginin yaninda tirttir. Nokta.
güzeldir, iyidir, hoştur fakat her güzel şey gibi zararlıdır bu ikili. çok çok zararlıdır.
uzun süre devam edildiğinde ve aç olarak yapıldığında, damakta ve dilin arkasında, boğazda bok gibi bir tat bırakan ikili. Bırakın artık sigarayı bütün dünya bıraktı zaten bi biz türkler içiyoruz.
son günlerdeki araştırmalar kolanın içinde alkol olduğunu doğruluyormuş.ben bunu daha önce keşfetmiştim ama elimde kanıtlar delilim yoktu.2 bardak kola ve sigara sonrası hafif kafa yapar gibi olmasını buna bağlıyordum.bilimadamları yeni bulmuş.geç kaldılar çok geç...
bittiğinde ağızda yavşak bir tat bıraksa da güzel ikililerdendir.
Birisi soğuk ve gazlı diğeri sıcak içeceklerin can yoldaşı örnek veriyorum çay kahve ikisi beraber nasıl olur bilmem denemek gerek.
An itibariyla kahvalti.
çay-sigara ikilisinin amerika görmüşüdür.