bugün

(bkz: kokoreç yemeyen insan beyanı)

Daha önce b.k yedin de mi biliyorsun tadını diye sordurtur.
boklu kokoreç yenmesi durumunda pek tabii gerçekleşecek durumdur.lakin bok yemek için kokoreçe ihtiyaç yoktur.
bu siktiğimi ilk ısırıkta yaşadım , tat mı bilmem de nefes verirken resmen bok kokusu olduğunu hissettim.

o gün bugündür kokoreç yemem , sikseler de yemem.

deseler ki öleceksin şifan kokoreç yine yemem aq.
güvenilir yerden yersen markette kasap reyonlarındaki pirzoladan dahi daha sağlıklıdır. adamlar tarihi geçen kokuşmuş ete oda parfümü sıkıyorlar kokusunu alsın diye. sende pişirip yiyorsun.

boku çiğ yesen daha sağlıklı.

neler yediriyor size seri üretim ile görseniz bir daha yemek yiyemezsiniz. çokda takmayın kokorece.
güzeldir yaa o ağıza gelen bok tadı bile güzeldir. her boku yiyoruz da onu mu yiyemicez.
69 u hatırlatır.
yok öyle birşey.
başlık-nick uyumu.
buna rağmen iştahla yenir. işte kokoreç mucizesi.
27 yildir yemedigim ve asla yemeyecegim yiyecek hakkında bir iddia.

Başka yeri mi kalmadi hayvanin boklu karnini yiyorsunuz, mal misiniz salak misiniz geri zekali misiniz ne boksunuz AMK.

işkembe çorbası neyse, kayniyor falan ama onu da yemem. Yiyene de saygi duymam.
kötü yerde yersen olacağı odur. doğru dürüst kokoreçten bok tadı falan gelmez.
o tadı alan varsa söylesin cidden. hiç tanık olmadığım durumdur.
Şefin sosu sıçması sonucu olabilecek durum.
içinde keşke bok olsa diye dua edeceğiniz şeyleri yedirtiyor size seri üretim fabrika malları, çok takmayın kafasına. ha illa takacaksanız.

sosis, sucuk üreten orta kalite bir fabrikaya ziyarette bulunun 1 hafta bişey yiyemezsiniz garantisini veriyorum.
iğrençsiniz bok beyinler.
Güvendiğiniz yerden yiyin, oradan buradan yemeyin. Gittiğiniz yerin duvarlarına bakın bakalım; sertifikaları var mı? Belgeleri var mı?

Siz gidersiniz bir çorba içersiniz ama adam belkide tuvalete gidip ellerini yıkamadı. Her şey olabilir.

Her gün kokoreç yiyen birisi de değilim. Belki 1 yıldır yemiyorumdur. Ama hiç öyle kötü bir tad gelmedi.

Kokoreç yemeyi seven insanlara kurulmuş olan düzmece bir başlık daha da olabilir. Nereden bilebiliriz?

Neyse sadece kokereççilerden kötü tad gelmez bunu bilin. Sağlıklı yerlerden, güvenilir yerlerden yiyin; her ne yiyiyorsanız.
tadımı? kokusu olmasın. tadı deyince insanın aklına binbir türlü şey geliyor.
böbrek yerken gelen sidik tadı da güzeldir.
daha önce bok yiyenlerin alabildiği tattır.
Önce ne olduğu pek anlaşılmaz ama kokoreç olmadığı kesindir. Sonra kafa hafifçe kaldırılır yanındaki arkadaşa bakılır. O da size bakar. 2 3 saniye civarı sessizce bakıştıktan sonra arkadaşınız "noldu" demeye kalmadan "hassiktir" diyerek tükürmenizle ve bidaha uzun süre kokoreç yiyememenizle sonuçlanan bir hadisedir.
Nimete böyle rahat dil uzatıldığına göre muhtemelen bir önceki öğününüzden ağzınızda kalmıştır.
yiyen adam farkettigi halde tepki vermiyorsa sikinti var demektir.
Kimse tarafından -Fark etmeden yenen boktan- evladır.
gece gece okuyunca güldürmüştür.
Kokoreç değildir o, bokoreç olmuştur artık. Yediğiniz şey bildiğin bok olmuş. Kokoreç her yerde yenmez. Ahbap çavuşçuluk, mekancılık yapacaksiniz, bir yer bulun, daima oraya gidin eger iyiyse.
güncel Önemli Başlıklar