bugün

Hem de ısırılmış, adem'den kalma ellam.
o da bir şey mi en büyük rakibi de küçükyumuşak.
Bir de ıstırılmış elma tam cehennemlik.
ısırılmış elma figürünün bugünkü anlamda ilk bilgisayarların üretiminde görev alan ve zehire batırdığı elmayı ısırırarak intihar eden alan turing'e ithafen kullanıldığı da söylenmektedir.
ingiltere'nin savaş dönemlerinde yaptığı katkılar hiçe sayılp dışlanan turing bir gün evinde ölü bulunmuştur. masa başında intihar eden turing'in elinde ısırılmış elma bulunmuştur.
Vizyonsuz ibneler.
eyüp sabri tuncer koymaktan iyidir.

adamlar 9 tl'ye şampuan satıyor ama alan yok, kim adı "sabri" olan bir şeyi orasına burasına sürmek ister ki? ben istemem şahsen.

elma yine iyi yani.
dikkat ederseniz o elmadan bir ısırık alınmış.ah havva ah.
elma yiyenin hali harap olmuştur.şair burada buna değinmiş.
Yasak elma da koyulabilirdi. Iyi yine
Armut yok mu sandın? http://armut.com
Bu şirket te ce topraklarında olsaydı kesin batardı amk.?
ciddi anlamda mallıktır. yok armut amk. evet.
Yarrağımın kafası sende şirket kurup başarılı ol biz de sana diyelim şirketin adını neden elma koydu diye.
Adam elma yerken kafasına elma düşmüş olabilir dalga geçmemek lazım.
kocamın şirketinin adı. ben elma olsun dedim o da yaptı. where is problem? dediğim.
Kaan mı koyacaklardı? Büyük düşünemeyenlerin takıldığı küçük ayrıntı.
normal elma olsaydı bok gibi olurdu, ama elmadaki ısırığın ne kadar anlamlı olduğunu görürsek konu elma değil daha derin bunu anlayabiliriz.

ulan cennetten kovulmadan tut yaradılışa kadar bir çok şeyi sembolize eden bir logosu var.
Ülkemizde olsa dalga geçilir. Evet.
(bkz: küçük ve yumuşak)
(bkz: microsoft)

Yukarıdaki şirket ne yapsın?
feriha mı koysaydı?
eveet applecanlar.
bi hikayede bizden.
birgün şirketin bilmem nesi bi adam sinirli bir şekilde odaya girer.
biraz kızgındır.
apple ın apple olmaya başladığı zamanlar olduğundan mütevellit, endişesi bundandır. hazret derki ;
yav kardeşim bizim şirketin logosu elma değilmi ?
evet derler.
eminmisiniz lan gapçık ağızlılar der !
yeeesss sir ! derler.
la olum, o zaman bizim logo ne demeye domatese benziyo yanına koyayım der.
yönetim kurulu şeysi arkadaşlar böyle bi şok, bi panik.
tamam ortaaam sen dert etme düzelticez derler.
ondan sonra o logoya bi ısırık eklenerek domatesi andıran logo, elmaya dönüştürülür.

bu hikayeyi birinden duymuştum emin olmak için biraz araştırınca aşşağıdaki linkte bahsedildiğini gördüm.

cıvımadan anlatımını okumak isteyenler için;

http://www.artmanik.com/a...un-tarihcesi-ve-donusumu/
Bir anlamı olduğu için problem yok.
O zaman apple küçük bir şirketti hocam adamlar nereden bilecekti dünya markası olacaklarını. Büyük firmalara karıştırdıktan sonra isim değiştirmekte aşırı derecede itibarı sarsardı. Ondan yani.

Saygı ve sevgi ile...
Günah meyvesi olarak çok güzel bir fikirdir. Sen elektronik oyuncaklar yap ve gösteriş budalası ahmaklara ellerinde hava atsınlar diye en aşağı 4000 TL.ye sat. Yedi günah içinde de geçer mesela kibir en büyük günahtır. Epıl da buna çanak tutan şirket. Daha ne yapsın adamlar sizi günaha sokmak için. Elma hem de ısırılmış.

(bkz: Elma değil ayva)
büyük bir vizyonsuzluk örneğidir..

umarım ileride sıkıntı yaşamaz..