1. ?.
  Koc Grubunun meslek liselerinde okuyan genclere burs vermeye baslamasıdır.
  Amaci kalifiye elemana verilen önemi ve degeri artırmaktır.
  isabetli bir yaklasim.
  Gec olmasi uzucu.
  Koc gibi daha pek cok grup da bu konuya egilmelidir.
  1 ... victor
 2. 1.
  koç grubunun 80. yılı adına yaptıkları imaj çalışması sonucu ortaya çıkan, gençliğe yönelik ara iş gücünü destekleme projesidir. başarılıdır.
  1 ... daisy
 3. 2.
  (bkz: meslek lisesi memleket meselesi)
  3 -1 ... yasak merve
 4. 3.
  liselerden ziyade, meslek yuksekokullarına destek verilse, daha da mantıklı olacak projedir. 2 milyon meslek yuksekokulu mezununun, sadece % 10'u okuduğu bölümle alakalı çalıştıgını düşünürsek, meslek lisesine destek verseniz bile, değişen birşey olmayacaktır.
  2 ... sumatra
 5. 4.
  ucuza adam çalıştırmak için yürütülen projedir. bundan 30 yıl önce koç grubu yine zengindi,fakat meslek liseleri çok popülerdi. daha fazla okul açıp o zaman niye yapmadılar bu projeyi ? tofaş kurulduğunda ilkokul mezunu adamları niye topladılar piyasadan ? niye meslek lisesi mezunu almadılar ?
  böyle proje ayağına sömürün anasını satayım. bi kulağımızın arkası kaldı öpülmedik. ama merak etmeyin. gün gelir bir projede halk hazırlar sizi öper ( kulağınızın arkası dahil).

  Bu projeden bahseden adamlar tofaşta ar-ge'ye 90'lı yıllarda geçtiler. madem bu kadar önemli meslek onlar için daha önce geçselerdi ya.
  kimseyi kandırmasınlar.
  3 ... yamuq
 6. 5.
  çok başarılı bir projedir en azından yıllardan beri rakibi gibi görülen sabancı'nın yaptıklarına bakılırsa misliyle öyledir çünkü holdindin patronunu bir masa üzerinde çekilmiş fotoğraflar hariç gazetelerde göremiyoruz!
  -1 ... sazanlarintarihi