bugün

yeni bir ulusözlük yazarı. * * *
hoş geldin.
hasbaaaaaaammmdır kendisi efendim. *
rapsodik, miel ailesine katılmasından pek bir hoşnut olduğum yazar.
ailemzi daha da büyüyecek sevgi kelebekleri, gönül pıtırcıkları, midye incileri, can ciğer kuzu sarmaları... *
memnun oldum hasbam, asla pes etme. *
önce yanlış anlaşılarak takıştığımız sonra ortayi bulduğumuz hırçın adayı yazar.
babası olaraktan, saatin geç olmasından hallice gidip uyumasını tavsiye ettiğim kişi. kardeş geliyo, hadi çocuğum.
bana attığı mesajları afişe etsem yüzü kızarır mı? sanmıyorum. ya da bu mesajları sözlük yönetimine iletip kanatlandırsam onu, gerçek kartal yapsam, " çarşığğğğ " diye böğürse uçup giderken.. yo yo hayır. bu ikisi en basiti klipper. sende malzeme bu kadar bol iken senden bu kadar çabuk kopmamı bekleme benden. benim için bu yaz çok sıcak geçecek, sebebi sensin.

tanımımı yapayım da legal olalım. silahların eşitliği ilkesini baz alarak; çok eşli bir x kromozomu ile sevişgen bir y kromozomunun birleşmesinden hallice dünyaya geldiğini düşündüğüm kişi.
(bkz: reset)
hangisinden başlasam bilemeyeceğim yazarı. *
özetliyorum:
zirvede bir yerden tanıdık gelen ama başta çıkarılamayan, yan masaya kayılıp nick neydi abi diye sorulup şok olunan,
msnde hasbam, canım, ciğerim, hatta evladım olan,
zirvede ise küçük, kafası sevilesi, bıcırık bir şey beklerken, zebellah gibi birinin karşıma çıkmasıyla kendisini tanıyamamama sebep olup beni yerin dibine sokan,
yaptığım ayıptan dolayı özür, yediğimiz iskenderden * dolayı teşekkür, muhabbeti ve şen kahkahalarıyla ortamı renklendirmesinden dolayı da keyif borçlu olunan sevgili dost.
bunu saymadık bir daha bekleriz.*
kral adam, sohbet insanı, sağlam karakterli bir yazardır ki ayrıca kendisi istanbul canı isteyen gelsin zirvesi'ni zirve yapanlardan bir tanesidir,nice zirvelere dediğimdir.
ketçaplı iskenderi direk yutan yazardır. hacım bu ne sürat? en kısa zamanda yeniden görüşelim, konuşalım, dertleşelim... arayı çok açmayalım yazarıdır. *
kendisini "bıcır bıcır" ve kucağa oturtup yanakları sıkılmalık biri beklerken, bildiğin olgun insan çıktı. sakalı bile var lan.
ayrıcana; çarşı, polisler, yobazlar vs. hakkında fikirlerimizin aynı olması dolayısıyla pek bi ısındım kendisine. en kısa zamanda dorock'ın karşısında pusuya yatmak dileğiyle.*
istanbul zirvesine katılmamı sağlayan. muhabbetine dalındımı çıkılmıyacak bir yazar
şimdi bu manyak var ya önce kafa iznine çıkma kararı alıp bir ay kafa iznine çıkan, ardından da belki girerim lan umuduyla sözlüğe dalmaya çalışan ama moderasyonun bi güzel kovduğu, hayal kırıklığıyla boynunu büken bir adet yazar.

geçmiş olsun evlat. sayılı gün çabuk geçer...

pişman oldun di mi lan? * *
(bkz: flipper)
felaket tellalı yazardır kendileri. aniden ortaya çıkmış ve össye çok az kaldığından dem vurmuş, gece gece tüm moralimi çökertmiştir.**
öss 2009 da başarılar dilediğim cici yazar. her şey gönlünce olsun.*
"bazen tanımlamak için cümle bulamayız ya hani. öte beri şeyler gelir akla. ama bir türlü 'şu' diyemeyiz. genellikle duygu bağlamında olur bu. hah işte bu klipper de tam olarak o tanımsız boşluğa tekabul etmektedir..."

nesildaş. duygu insanı. sınava girmişti en son.
güzel entryleri olan yazarlardan.