bugün

herkesi yenebilecek bir sözlük yazarı tanıyorum ama nicki bende saklı.
denemekte fayda var. *
ilk 5'e girebilen sözlük yazarıdır. o değil de ne adamlar var be.

edit: 68 yaptım maksimum.
yatarak yazarken üçüncü olanları vardır.
zevkli bir site.
Dakikada 60 kelime yazabildiğimi öğrenmemi sağlayan sitedir. Ancak dakikada 82 kelime yazan arkadaşı selamlıyorum.
ilk yaptığı skoru geçmek için sonradan çırpınan, ancak bir türlü beceremeyen yazardır.
bana "reflekste ikinciyim gençler ayık olun" dedirten sitedir.
Başlığı görünce kesin çok hızlı yazarım demiştim. Yazmaya başladım ve 38den yukarı çıkamadım.
GOLD NiCKiYLE YARIŞTIĞIM HEDE.
zabıt katibi olası yazardır. gitsin hızını orada göstersindir.
klavye delikanlısıdır.
şekerlisu nickli kişeye 2 defa yenildiğim hede höde. *
sözlük nikiyle giriş yapılmış hede.

86 kelimeyle sıralamada birinci oldum lan. mutlu oldum bi. uludağ sözlük adına güzel bir şey bu. lan keşke nickin yanına uludağ sözlük yazsaydım.

edit: 90 oldu. gerçi şimdi bi tane zabıt katibi gelip klavyeyi koltuk altıma verecek hala buralarda dolanıyorum. kaçayım ben.
daha ilk yarışmada hızlı yazmada 12. olduğum alfabe de 11. olduğum ve reflekste 20. olduğum aşırı basit olaydır.
götümgüzel diye bir yazar sonuncu olunca içimden "götün güzel değil büyük" diye haykırmak geldi. malum sıralamada geriden yavaş yavaş geldi. çok güldüm sözlük. ahahah.
tüm zamanların en iylerinde Seosta!! isimli vatandaş 200k/dk. yazmış oha diyorum.
klavyede yazmayı seven ve bakmadan, hızlı yazabilen biri olarak çok sevdim bu siteyi.
on parmak geliştirmek için bire bir!
klavyede hızlı.
tuş takımında üstüme yoktur diyen sözlük yazarı değildir.
Kendisinden daha hızlı yazanlar olduğunu bilmeyen sözlük yazaridir.
refleks de beşinci sıradayım hani. ayık olunuz efendim.
ilk 15 e girdiğim yarışmadır. fakat problemin programda olmasıdır. sen kelimeyi doğru yazıyorsun fakat sonradan boşluk bıraktığında doğru kabul etmiyor ve zaman alıyor.
merec nickiyle katıldığım atraksiyonlu hede.
klavyesine güvenen yazardır. online olarak her yıl yarışma yapılmaktadır dakikada vuruş sayısı rekor 504 vuruştur buyrun.

http://www.interstenoturk.com

klavye hız testi