bugün

bu sözlüğün ilk entrysiymiş. Uykudan uyandım ve merak edip araştırdım. Manyağımya ben.
Sözlüğün ilk başlığı bu imiş, zall bey açtığına göre doğruluk payı yüksek.
Logitech firmasının aşmış kalitede ürün ve modellerini çıkardığı bilgisayar çevre birimi.
en eski entrynin bulunduğu başlık.
erkeği ve kızı da mevcuttur. Erkeğine genelde korkak damgası vurulurken. Kadınına ise ümit verip, sonsuza kadar araziye uyan anlamı yüklenir.

Klavye, insan düşüncesini tetikleyen ya da ilham kaynağı olan bir materyaldir aslında.
Bilgisayara veri girmekte kullanılan zımbırtı.
sözlüğe dokunma aracı.
uludağ sözlüğün ilk entrysi.
zall'ın profiline girmek istenildiğinde "başlık" kısmına yazılan kelime.
iOS tarafından RGBlenmiştir.

Nasıl kapatıldığını bilenlerin yardımına ihtiyacım var. Ben bu ışıltılı hayatı seçmek istemiyorum.
görsel
bir yerde, bir toplantıda kadına arkadaşlık eden ya da dansta kadına eşlik eden erkek...
kadınlara eş olan centilmen erkek sıfatı...
sözlüğün ilk başlığı.
sözlüğümüzde hala tapınak klavyeleri bulunmaktadır...
Klavye alırken neye dikkat etmek gerekir.
Ben tam anlamıyorum , ne önemli ne değil diyenler için.
Bilgisayara yazı yazmak veya kontrol etmek için kullanılan bigisayar donanımıdır.

https://youtu.be/Tlm2ycHi9qs
görsel
görsel
arkadaşlar bende logitec-mk710 logitec klavye var,aslında klavye + mause setti mause bir sebepten bozuldu ,bende yanlışlıkla usb ile çöpe attım ,şimdi klavye atıl oldu..

net'e baktım unifying usb logitec 850-900 lira ,sonuç alınır mı bilmiyorum..

acaba orta halli 500-750lira arası unifying simgeli logitec mause alsam ,klavyede yüklenir mi .
fazla bilgim yok hatta hiç bilgim yok.

bilen varsa yazsın ,lütfen.

teşekkürler.
Zamane gençliğinin en yakın arkadaşıdır.
Delikanlısıyız kendisinin.
ilk entrynin girildiği başlıktır ve bu entry de klavyeyle girilmiştir. paradox gibi bi şiy buldum yine.
Yanlış anımsamıyorsam böyle durumlar için logitechin bir programı vardı. Onu kullanarak bağlantı kurulması sağlanabiliyordu. Biraz araştırılırsa nasıl yapılavileceğini gösteren videolar ne bulunabilir sanırım..