bugün

Genetik algoritma öğrettikten sonra her konuda optimal mutasyonu öğrenmek. Hayatı kolaylaştırabilir.
Sırtı keseletmek. Evet son derece Kişisel ve robotik.
Sexting.
Ben alıştım hayat der kendi haline bırakırım robotu. Hatta birde senin periyodik bakımlarınla uğraşmayım der yol veririm o robota.
1.65 yeşil gözlu sarı saçlı, 37 numara ayaklı bir rus kızı.
kimse yapmıyor en iyisi kendi robot araştırma ve üretim şirketimi kurup ben yapayım. çok istiyorum çünki.
çok faydalı ve eğlenceli bi makina olur oğlum bu. her işe yarar.
evde hizmetçi, sokakta scooter, mutfakta aşçı falan gibi.
türkiye, bak sana diyorum. ben diyorum ama sen takmıyorsun. bak elin oğlu başladı bile.
yakında pc fiyatına satacaklar, biz bunları.
işlerdir.
https://youtu.be/G-vVlS4xVrU
üstüne binip kısa mesafe gidersin. at ya da motosiklet gibi. elektrikli olduğu için ucuz ve temiz de olur.

bak oğlum burdan söyliyorum. gavur bunları yapacak bizde ağzımızı açıcaz.
otomobil falan gibi işlerle uğraşacağımıza bunlarla uğraşalım. nispeten boş ve bakir bir alan.
benim yerime finallere sokmak. gına geldi artık finallerden.
çay demletmek.
*
-haceli, bi sırtıma çık da çiğne lan, kulunçlarım tutuldu hep.
+ama efendim, benim ağırlığım tam 217 kilo 174 gramdır.
-küsurat veriyon inandırıcı olsun diye ama, yemez. bi taraftan duvara tutunursan bişi olmaz. hadi, kime diyom lan ben??? vallaha hurdacıya satarım seni!!!
+emredersin sahip.
(bkz: olaylar gelişir)
masturbasyon yaptırmak.
boş zamanlarında mendilcilik, limonculuk, ayakkabı boyacılığı v.s.
(bkz: 216)
boş zamanlarında mendilcilik, limonculuk, ayakkabı boyacılığı v.s.
(bkz: 216)
evle ilgilini ne kadar angarya, pis, yorucu iş varsa hepsi. temizlik, yemek, bulaşık. ha bi de derse yollardım kendi yerime. iyi not tutarlardı herhalde.
son zamanlarda türk basınındaki artan sapık, tacizci, tecavüzcü, röntgenci vs vukuatlarına bakıldığında arasında robot için hiç de hayırlı olmayacak işlerin de bulunmasının olası olduğu işlerdir.
- robooot bitti.
Bodyguard'lık yaptırılabilir, merak ettiğiniz kişi takip ettirilebilir v.s.
(bkz: 20 sene sonra herkesin bir kişisel robotu olacak)
(bkz: kahve falı bakmak)
kişisel bilgisayarlar ilk çıktığında işe yaramaz teşhisi koyan mantalitenin, aynı bakış açısıyla yaklaştığı bu masum yaratıklar her işimize koşacaklar. hatta kısa cümle bile kurabileceklerdir.
bi sktirip gidip cay koysun.
+robot bize muzlu süt yapsana...
-abi bu robota da çok üzlüyom, acayip sesler çıkarıp, ışıklar saçmaktan başka bi işe yaramıyo.
+erkol oyuncak'tan aldık. güya konuşuyomuş da zekiymiş de. asimo diye itelediler bize.

http://www.erkoloyuncak.c...roducts%5Cbig_diger01.jpg
mangalı yaksın bide pişenleri çevirsin yeter..*
(bkz: gora)
sözlükteki silik listemi temizlesin bu bana yeter..