bugün

ilerleyen zamanlarda, herkesin bir kişisel robota sahip olacağı varsayılarak bu robottan yapılması istenen işlerdir.
(bkz: bi çay koy da içelim)
(bkz: oral)
tatil günü tadilat yapan adi komşu nun ekmeğine yağ sürecek işlerdir.
artık yorulmak nedir bilmeyip, her duvara bir delik sloganı ile kafamız *ikilecektir.
(bkz: ÇALIŞIP MASRAFINI ÇIKARSIN)
Kişisel robot maaş kuyruğuna sokularak maaş çekme eziyetinden kurtulunur.
Sevgiliye yalan söyleneceği zaman yalan uydurması ve bu yalanın ortaya çıkma olasılığının hesaplanması istenir, ayaklar yıkatılır, evde yalnızken PS de rakip olur, Sırttan kaşınan ve elin uzanamadığı yer kaşıttırılır, perde taktırılır, ütü yaptırılır, mesaj yazmak zor geldği zaman mesaj yazdırılabilir.

Ayrıca kaza namazları robota kıldırılabilir.
sahip: senin programını yapanın allah cezas...
robot: olur böyle şeyler sahip.
sahip: her sabah çaydanlığı kafama koyup, ocağı uyandırmaya çalışıyorsun. yetti beaa.
robot: ben sana sacımı süpürge ettiydim. hühühühü
ödev yaptırmak.
sözlükteki silik listemi temizlesin bu bana yeter..
(bkz: gora)
mangalı yaksın bide pişenleri çevirsin yeter..*
+robot bize muzlu süt yapsana...
-abi bu robota da çok üzlüyom, acayip sesler çıkarıp, ışıklar saçmaktan başka bi işe yaramıyo.
+erkol oyuncak'tan aldık. güya konuşuyomuş da zekiymiş de. asimo diye itelediler bize.

http://www.erkoloyuncak.c...roducts%5Cbig_diger01.jpg
bi sktirip gidip cay koysun.
kişisel bilgisayarlar ilk çıktığında işe yaramaz teşhisi koyan mantalitenin, aynı bakış açısıyla yaklaştığı bu masum yaratıklar her işimize koşacaklar. hatta kısa cümle bile kurabileceklerdir.
(bkz: 20 sene sonra herkesin bir kişisel robotu olacak)
(bkz: kahve falı bakmak)
Bodyguard'lık yaptırılabilir, merak ettiğiniz kişi takip ettirilebilir v.s.
- robooot bitti.
son zamanlarda türk basınındaki artan sapık, tacizci, tecavüzcü, röntgenci vs vukuatlarına bakıldığında arasında robot için hiç de hayırlı olmayacak işlerin de bulunmasının olası olduğu işlerdir.
evle ilgilini ne kadar angarya, pis, yorucu iş varsa hepsi. temizlik, yemek, bulaşık. ha bi de derse yollardım kendi yerime. iyi not tutarlardı herhalde.
boş zamanlarında mendilcilik, limonculuk, ayakkabı boyacılığı v.s.
(bkz: 216)
boş zamanlarında mendilcilik, limonculuk, ayakkabı boyacılığı v.s.
(bkz: 216)
masturbasyon yaptırmak.
-haceli, bi sırtıma çık da çiğne lan, kulunçlarım tutuldu hep.
+ama efendim, benim ağırlığım tam 217 kilo 174 gramdır.
-küsurat veriyon inandırıcı olsun diye ama, yemez. bi taraftan duvara tutunursan bişi olmaz. hadi, kime diyom lan ben??? vallaha hurdacıya satarım seni!!!
+emredersin sahip.
(bkz: olaylar gelişir)
çay demletmek.
*
benim yerime finallere sokmak. gına geldi artık finallerden.