bugün

hoş gelmiş çıtır yazar , inşallah kızdır.
hoş gelmiş kız yazar, inşallah çıtırdır.
hoş gelmiş çıtır kız, inşallah yazardır.
Hoş çıtır gelmiş kız, yazardır inşallah.
(#20112858) bana kerata diyerek beni ne kadar tatlı bulduğunu ifade etmiş olan kızıl hatun yazardır.
Bana özel mesaj yoluyla küf... Şaka lan şaka. iyi geceler dilediğim şahane yazar. Tanıyorum kendisini, hatta arkadaşım sayılır. Ama o beni tanımaz.
(#20112601)
sabah sabah gülümsetmiştir.
uludağ sözlüğün en iyi yazarı, şüphesiz.
kültür mantarının sapıdır kendisi.

atatürk ile rte'yi kıyaslayacak bilgi ve kültür seviyesi olan yazar.

(bkz: hemzemin)
(#20137687)
trollük yapma amacında gördüğüm yazar.
neredeyse bir dakikadır eksilenmemiştir. neredesiniz ey ahali! yattınız mı hepiniz?
(#20109791) 1530'lu yıllarda sadece istanbul'da 400 bin kişinin yaşadığını bilmeyen bidon yazardır.
ne idüğü belirsiz yazar.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: başbakanını seven çocuk)
kızılsa iyidir. olur. çok değerli yazıları falan var. sabah okuyom hep tabii.
(#20151453), gece gece güldürmüştür.
Akp mitinginde aşkım tayyip yazılı atkıyı açan kişi.

(bkz: göt kılları)

(bkz: http://galeri.uludagsozlu...9Fk%C4%B1m-tayyip-226634/)
yavuz sultan selim katliama başlamadan önce anadolu halkının çoğunluğunun alevi olduğunu bilmeyen yada kabul etmek istemeyen yazar.

ileri zekalı insan;

o devirde sadece istanbulda 400 bin insan yaşıyor.bu demek oluyor ki milyonlarca insan yaşıyor anadoluda.

eh anadolunun çoğunluğu da o dönem alevi olduğuna göre bu durumda katledilen alevilerin sayısının yüzbinleri bulması da mantıklı bir durum.
alevilere karşı tek bir entry si bile olmayan, kemoşların saldırılarını görünce doğru yolda olduğu için şükreden, insanlık abidesi, çağımızın en büyük bilgesi, 185 iqlu en önemlisi tevazu sahibi mükemmel insan.
kale bile alınmayacak kişi, he de geç!
''kaile'' kabilesinden ergenleri kale almayan muhteşem insan.
doğum günün kutlu olsun mükemmel şey. keşke ikiz üçüz olsaydın dünyanın senin gibi değerli insanlara çok ihtiyacı var.
#20334548 tanımam bilmem ama bir şizofreni vakası olabilir.
ağır cemaat yalakası harika (!) yazar.

yalakayı doğru yazmışım bak ahahahhahahahhaaha.

ben yanlışımı düzeltirim düzeltmesine de; sen ağır örümcek beynini, yobazlığını nasıl düzeltirsin onu bilemem!

g.k!

git molotof falan at hevallerinle!