bugün

sözlüğün beklenen fasilitesi. öncelikle otomatik nick altı entry giriyor. (bkz: hazır dişi yazar başlığı entryleri)
kıvam yakalanamazsa cezmi ersöz, ümit yaşar oğuzcan, attila ilhan gibi üstadlardan dörtlükler devreye giriyor. ufak bir yumuşama sezildiği an butonun verdiği taktikler doğrultusunda özel mesajlar başlıyor. elbette yazarın da her şeyi butondan beklememesi lazım. odun gibi durup, butonun dediklerini yaparsa olmaz. biraz estetik gerekiyor.

karşı atak olarak, kızlar için yapılacak buton ise; (bkz: siktiri çekme butonu)*
(bkz: kalk kız)
(bkz: sözlük sana söylüyorum zall sen anla)
istediğiniz kız kaldırıldı, istediğiniz kız kaldırılamadı, o kızın başı bağlı gibi uyarı mesajları olması gereken butondur. aksi takdirde kan gövdeyi götürebilir.
teknolojik fantezi.

(bkz: hani nerde lan)
isminin forklift olması gereken butondur.* *
- bir abazanın notları kitabını aldığım iyi oldu. şunu gireyim nickaltına kesin verir.
- ...[no answer]
- b planı butonu, seçenekler, atilla ilhan, ben sana mecburum, gönder.
- alınan s.ktir sayısı, 20, allah kahretsin. bu da diğerleri gibi çıktı.
sözlükte kızlar teklif ediyormuş sanrısına düşerek sözlüğe yazar olan kişilerin ilk olarak aradığı butondur.ne yazık ki daha eklenmemiştir.hadi bakalım bekliyoruz.
eğer bir gün var olursa yalama olacak butondur.
aplikeyşins' da yerini almasını beklemekteyiz.
kızı kaldırıp da başka şeyleri kaldırmayanlar için ayrıca bir buton yapılmasını gerektirecek, zahmetli ve kıza susamış, kız bulamayan bünyenin sözlükten beklentisi, megolabutona'dır. *
(bkz: abazan fantazi dünyası) *
(bkz: hatun ekle veya kaldır)
sözlüğe entegre edilmesi beklenen özellik. aradığınız kişinin yaşını, boyunu, kilosunu, saç rengini, göz rengini vs. girdikten sonra ;
sözlük bana karı bul lan allahsiz butonuna basarak sözlüğün size önerdiği hatunlardan birisini kaldırabilirsiniz.
(bkz: mesela)
hani nerde nerde nidalarını atmama sebep olan hayali özellik. sonradan yandı kahrolası ampul. ulusözlükteyiz..
(bkz: onaylıyorsanız hadi butonuna tıklayın)
güzel bir buton. ama kullanmıyorum.

alt başlıkları şu şekilde;

ön izleme / bu kızı kaldır / iptal

kaldırdığım kızlar bölümünü de yaparlarsa daha güzel olacak.
başkasının kaldırıp - indirdiğini tekrar kaldırmanın yakışık almayacağını göz önünde bulundurursak , bir kere kaldırılan hatun kişinin yazara zimmetlenmesi gerekli olduğunu kanısına varırız diye düşünüyorum. *
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)