bugün

* asli olmayan söylentimsi. genelde sözlükte kiz düsürmeye calisan erkekler olur cünkü, aksine pek rastlamadim.
genelleme olmamakla birlikte olma ihtimalide çok az da olsa vardır...

kadınların, bir ortamdaki her şekilde (para, bilgi, dış görünüş vb...) güçlü olanı elde etmek gibi bir yapısı olduğundan sözlük ortamında da bu tür erkekler var ise teklif etmeleri muhtemeldir ki edilmiştir...
+güzel kızlar sizlerle tanışmak, sohbet etmek isterim. bu yüzden sözlüğe yazar oldum. sözlükte kızlar teklif ediyomuş...
-teklif ediyoruz da, yazaılan iğrenç entry'nin silinmesini, öküzlerin çaylak yapılmasını teklif ediyoruz.
+sinirlenince çok güzel oluyon, biliyon mu.
abazan erkek modelinin hayal gücü ürünüdür.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: yok öyle birşey)
(bkz: kandırmışlar seni)
her gecen gün kapımı aşındıran tekliflerdir. özellikle esmer yeşil gözlü uzun boylu kızlar nedense üzerime atlıyorlar. defolun gidin, ben hoşlanmıyorum sizzden. benim beğendiğim kız kısa şişman ve gözlüklü artı sivilceli olacak dediysem de, bir türlü defolmuyorlar başımdan..

biriniz kurtarın beni be belalardan. inanın istemiyorum artık bunları.
hücummmmm.... Allah Allah... diye naraların duyulması muhtemel durum.
gençlerimizin hayallerini süsleyen gerçek olmuş olay.
(bkz: sözlükten seçeceğim bir erkekle sevişmek istiyorum)
geleceğe edit *: an itibari ile böyle bir başlık vardır ve entry sayısı 55dir.
"kizlar teklif ediyormus" onermesinin sonucunu lisede, sonrasında universitede gorememis, buyuk umutlarla yuksek lisansta hayallerine kavusacagini sanmis lakin eli bos donmus, son umut olarak sozluge sarilmis insan modeli.
(bkz: teklif değil tevkiftir o)
bir erkek olarak her kuşun eti yenmez güzelim diyilerek geri çevirelen tekliftir. *
(bkz: senin allah ın yok mu sözlük)
(bkz: gel vatandaş gel)
(ara: kızlar teklif ediyormuş)
üniversitede kızlar teklif ediyormuş'un diğer versiyonu. bu da bir o kadar kulağa saçma gelmektedir.
18-25 yaş arası erkek bireyleri sözlüğe çekmek için atılan palavradır.
14-17 yaş arası erkek bireyleri sözlüğe çekmek için atılan palavradır.
kendine güveni olmayan erkeklerin zırvası .
gayet kendime güvenim var ve bizzat 3 kez yaşadığım olaydır.
anlık da olsa insanı heyecanlandıran bir olgu.
sözlükte bir kızın sevişelim mi diye mesaj atması gibi bir başlığın altına yazdığım yazıdır. pek espri yeteneği olmayan ben kırk yılda bir gülünen bir entry girmiştim üstüne eksilenmiştim. sonra baktım ki ekşi sözlükte kızlar teklif ediyormuş yazıları ortaya çıktı. hasetimden çatlıyorum o zamandan beri.
(bkz: bgcr* sevişelim mi)

*işbu noktaya herhangi bir erkek yazarın ismi gelebilir.
süper olay. Yemin ediyorum cinsel hayatım renklendi uludağ sözlük ve sözlük kızları sayesinde.