bugün

Nedense Bu özellikleri taşıyan erkekler rağbet görmezler.

işte bu yüzden bir tercih sebebi olacağımı düşünerekten tüm sözlük kızlarına kalbimi açıyorum. Evet kızlar şimdi söz sizde.
eğer bu yaptıklarını dünyada yapan tek kişi olduğunu düşünen bir megaloman ise kimseye faydası yoktur. kitap okumak, enstrüman çalmak, spor yapmak hiçbir insana karakterli olma garantisi vermiyor. biz hem kitap kurdu hem müzisyen olup sokakta anasına söven erkeğe cevap bile veremediği halde gelip sevgilisine fiziksel temasta bulunanları da tanıdık. eğer bir erkek oyuk ise her halükarda oyuktur. oyuklar ise sadece bok çukuru muamelesini hak eder.
dertsiz, sıkıntısız yaşayan insandır.
görsel
kitap okurum enstrüman çalmayı çok istedim ama yeteneğim müzik kulağ yok, spor yaparım, resim ,şiir çeşitli hobilerim var. boyum uzun karizmatik yakışıklı biriyim. sözlük kızlarına bakmam oltaya gelmem.
gül de alıyorsa harika biridir. tam evlenip sahilde teoman dinlemelik.
Hani nerde? Çok değil, hepsine gerek yok en baştakini yapsın yeter. Kitap her şeye yeter.
görsel
Enstrüman çalmayı da halledip ben de katılayım dedim.
Aldım bir balaban diye üflemeli çalgı aleti, bir nevi kaval flüt gibi bir şey, sesi güzel bu arada. Millet üfürüyor ne güzel sesler tınılar çıkıyor.
Ben üfürdüm çıkmadı, rengim morardı. Kuzen hayvan gibidir ben deneyim dedi. O da beceremedi bozuntuya vermedi. En son zorladı baktım saksoya yattı alete, ıkındı mıkındı ses çıkardım. Böyle çalacakmışın dedi.
Ben de yok dedim böyle çalacaksak. Gururla enstrüman çalamayan kitap okuyan spor yapan erkeğim.
yanlış anlaşılmasın. kızlara meriç gözükmek için yazmıyorum...
benim o kişi...

kitap okumaktan gözlerim bozuldu..artık bilimsel kitap dışında kitap okumuyorum.
spor desen, kendi çapımda üniversiteler arası şampiyonalara gidecek boksörlük yaptım bilek fıtığından hala muzdaribim.
enstrüman desen mey çalarım....
ekstra olarak tarih alanında kitaplarım var.
belki yazın kazı yapılırsa hedefim olan Türk tarihini değiştirmeyi de yapacağım...

bunları niye mi yazdım ?
meziyet diye mi ?
asla...

abartılacak birşey olmadığını söylemek için...
zaten bu dünyaya sap gelip saman gitmek istemiyorsan ve azıcık da bu işlere yatkınlığın varsa, kafan varsa yaparsın...
maharet hobi yapmak, kendini geliştirmek değil.
maharet insan olmaya çabalamaktır.

selamlar.
tip yoksa karşı cins için hepsi boş.