bir gün hepimizin olacağı tipik türk erkeği
kel göbek die bir tanımın olacağını iddae eden söz öbeği
bide kendilerini sexi zannedip playboyluk yapmıyorlarmı,katula katula gülüyoruz...
(bkz: erkekseniz teker teker gelin)
şarkısı: short dick man by Salt N' Peppa
(bkz: makina mühendisi)
(bkz: erkeğin özü)
(bkz: konsantre erkek)
(bkz: hem kel hem fodul)
ilkin sinan engin i hatırlatan başlık ,bu tür insanlar bazı kadınlara göre ya çok çekicidir ki bunlar range rover a biner ve 3000$ lık takım elbise giyerler ya da çok çirkindir ikarus a biner** memurluğa ilk başladığı takımı giyer.
(bkz: türk erkeği)
on yıl sonra benim karşı karşıya gelmem muhtemel durumdur. ama teknoloji ilerliyor, tıp kendini yeniliyor diye sevinmemek lazım insan da kendini yeniliyor.
her ortamda bulunması gereken bir tip...
bir kadın"çok etkileyici bir erkek" diye nitelediğinde zengin olduğunu anladığımız erkek modeli.ha bu arada bu lafı söyleyen kadınında para peşinde koştuğunu anlarız.
Her sokakta bir kac tane gorebileceginiz tipik turk erkegi.
(bkz: evli mutlu çocukluu yieppa)
üniversitede aşık olduğum hocamın özellikleri. artı gözlüklüydü.

dişleri güzeldi bi de kirpikleri.
Körü bir bileşim olmuş kabul edelim. Bana george costanza’yı hatırlattı.
gelecek yılların gözde erkek modelidir. kriterler değişti beyler, bizim devrimiz başlıyor artık.
kısa boy ortalamaya yakınsa, keli tamamlayan bir miktar sakal, tip, esmerlik varsa, göbek de alıp başını gitmemişse, cebindeki parayla birlikte türkiye'de çoğu kızla birliktelik yaşar. bu ilişkileri bu kadar büyütmeyin. erkekler yetersizse kadınlar da mükemmel değil. nasıl ki mükemmele yakın erkekler azınlıksa ve çoğunuz - evet burayı okuyan sözlük erkeği arkadaş sen de öyle - vasat ve ortalama iseniz, kadınlar da öyle. kadınların seçim standardı belki bir miktar daha yüksek ama bu demek değildir ki hiçbir kadın size bakmayacak. siz 10 üzerinden 5 birimlik erkekseniz 3-4 birimlik kadın bulursunuz belki yine bulursunuz. siz yine de her türlü 10/10luk erkek olmadan kalkıp 6-7-8-9 birimlik kadınlara ilgi duymaya falan kalkmayın. denginiz olsa belki ama sizden katman katman üstün ve cinsel çevresi geniş bir kadına ilgi duyduğunuz anda kusura bakmayın ama kadınlar sizi fino köpeği gibi görüyor. cinsiyetim adına bundan hiç hoşnutlanmıyorum ama kadınların çoğu öyle. ezdirmeyin kendinizi, sülük gibi peşlerine takılmayın. kadınların arasında dalga konusu oluyorsunuz hiç farkında olmadan.