bugün

kimsenin okumadığını, oylamadığını bilerek sözlükte yazmaya çalışmaktır. bunu bilmek biraz heves kırıcı olsa da yazarın içindeki yazma isteğini engelleyemez.
yazarın düştüğü yanılgılardan biridir. sözlük online listesinde her daim, yazarların yüzlerce katı ziyaretçi mevcut olduğunu görmekteyiz. ve bu insanlar istese de yazamayacak olan, yani sadece okumak için sözlüğe girenlerdir.
benim uzun zamandır yaptığım şey. yazdıklarımın bir çoğunun okunmadığını, ya da ciddiye alınmadığını düşünüyorum ki bu da son oylanan entry lerimde gözüküyor.

insan çok sinir oluyor ama. mesela kürtler hakkında bana kalırsa çok mühim bi entry girmiştim fakat okunduğunu hiç düşünmüyorum.
Başkası okusun diye değil içindekileri boşaltmak için yazanların eylemidir. Varsın okumasınlar.
Uzun zamandır yaptığım eylem. Güzel terapi.
en az "kimsenin düzgün yazamadığını bile bile okumak" kadar hüzünlü bir eylemdir.

Sözlükte ciddi bir şeyler yazabilen neredeyse kimse kalmamış. vaziyet iyi değil arkadaşlaar.
Rahat eylemdir. Okursa ne düşünür, yanlış anlar mı, ima bulur mj, üzerine alınır mı derdinin olmaması paha biçilemez.
sozlugu not defteri olarak kullanmak ve icini dokmek.

ara sira girer bi'kac sey karalar, otlagimi kolacan eder cikarim.
kafa dağıtmaktır.
Daha kolay ve daha özgür.
"Düşün ki o bunu okuyor" başlığı neden popüler?