bugün

an itibariyle fatih görkem adında slumdog yarışmacının yardırdığı yarışmadır. adam adına çok seviniyorum lan bilemezsiniz belki de slumdog millionaire gerçekleşiyor.
oha arkadaşına bakın parayı kazandıkca nasılda yavşıyor. ağlayarak sevdiğini söylüyor. birazdan ayaklarını yalamaya başlayacak. para ya para işte.
çok ilginç bir yarışmacı ve onun arkadaşına sahip olan yarışmadır. Sokaklarda yaşayan kültürlü abiler televizyon efsanesi olabilir her an.
Adam hayattan vazgeçmiş daha para için yapıyor diyenler var hayret doğrusu.
sokaklarda hayatta kalan bir abinin çok şükür 60 bin lirayı götürdüğü yarışma.
(bkz: kim mutlu olmak ister)
eski sevgiliyle ilgili başlıklar açıp içimizi döküyoruz rahatlıyoruz ne biliyim acı falan çekiyoruz ya bazende geri dönmesini istiyoruz hiç gerek yok. kim milyoner ister'e çıkacaksın sen barajı geçtikce aşkı depreşir telefonunu mesaja boğar. para ya para işte.
kenan ışık' la bütünleşmiş yarışma programıdır.
Kötü araba kullanan insanlara ehliyeti nerden aldığı söylenir sorusunun cevabı bakkal çıktı.

Kasap değil mi arkadaş o.

"ehliyeti kasaptan mı aldın"

Bak. Ne güzel oldu.
bilkent ya da boğaziçi üniversitesinde okumadığım için baştan eledikleri yarışma programı.
Arada aptallar gelip mahvetmese aslında güzel bir yarışmadır.
güzel fakat eski tadı olmayan yarışma. para almak çok kolaylaştı en aptallar bile para alıyor yahu eski heyecanı kalmadı.
az para almanın kolay büyük ödüle ulaşmanın zor hale getirildiği yeni formatıyla eskisinden biraz farklı da olsa hala kendisini izlettirendir. arada sırada öküz yarışmacılar çıkmıyor değil. özellikle eskisine nazaranla daha çok üniversite öğrencileri çıkıyor artık. yaşı görece genç olanlar. ama bazıları da gerçekten kaliteyi düşürüyor. bi tanesi geçenlerde şarkıcı cher'e bildiğin çiyır dedi. üstelik bu hanım kızcağımız üniversite okuyan biri. alın bi de linki : ( vah benim güzel ülkem vah )

http://www.youtube.com/watch?v=9vxD8CGpi3U
birazdan .öt olacak bir kezbanımsının yarıştığı programdır. cahil şansıyla buraya kadar bebek.
arkadaş kopernik,kepler,galile bunlar gökbilimci insanlarda newton ne alaka la? ben gezegenler arası mesafeyi ölçen ilk insanın kepler olduğunu bildiğim halde cevaptan emin olamadım bu kız newton u görünce salladı.bende televizyonu kapadığım gibi interneti açtım form doldurdum millet yarışmacı görsün çapına bakmayan katılmasın arkadaş.
An itibariyle avrupa ve amerika gormus bir karsli kizin yaristgi program. Kizin soyadinda nokta var lan.
B. Yılmaz soyadlı yarışmacıya sahip program. Ilginç bir şekilde kendisi de soyadındaki b'nin ne olduğunu bilmiyor. Bunu bilen tek kişi olan dedesi de ölmüş. Kimse sormamış mı acaba zamanında ne olduğunu dedeye?

Son soruyu bu sefer görmek umuduyla izliyoruz bakalım.
Su anda yarisan kiza sorulan sorularin hepsini jokersiz bildigim yarisma tabi yarisma stresinden bilemiyor insanlar yoksa hepsi zeka kupu.
sol framede görününce daha bir ilan gibi duran program ismidir.
Adamina gore soru soran adaletsiz yarisma su karsli kiza sorulan tum sorulari jokersiz bilebilirken bazi yarismacilarin baraj sorusuna gelmeden takildigimiz oluyor.
Twitter'daki takipçisi üzerinden prim yapmayan çalışan, babası tarafından pazarlanan okan üniversitesi öğrencisi an itibariyle yarışmaya başladı. nasıl bi ego lan bu!

ilk sorudan elendi amugakodumm. san joseph mezunuymuş, genel kültürü çok iyimiş lan.
ve ilk soruda elendi.
tivıtır selebritisiymiş açıkası biraz garip bir ilk soru idi , çpazartesi dedi kötü oldu. ilerde çoşardı bu eleman neyse.
Bu gece asiri kolAy sorukarin soruldugu yarisma ama yarismacilar mal cikti.
Tarihin gördüğü en salak adamlardan birinin daha ilk soruda elendiği yarışma. Twitter da 100 bin takipçisi varmış. Te allahım.
şu an itibari ile göt olan bir yarışmacı gördük. Genel kültürüm süper demekle , twitterda bilmem kaç bin takipçim var demekle soruların doğru cevaplandırılmayacağı dedirten yarışma.
Edit: yarışmacının kuzeni sözlükte sanırım *