bugün

adaylar bir adet vesikalık ve bir adet bikinili resmini bana yollasın, ben gerekeni yaparım dediğim zirvedir..gerekirse eve de sokarız adayları.. (bkz: uludağ sözlük biri güzelleri gözetliyor evi)
(bkz: söyle yarim kim daha çok seviyor zirvesi)
(bkz: var mı arttıran)*
tüm iddalı bayan yazarlara çekilin yoldan diyeceğim zirvedir. * *
(bkz: bahtı güzel olsun)
(bkz: ben guzele guzel demem guzel benim olmayinca)
ayol hepinizden güzelim hahayytttt. açın yolumu yellozlar dediğim zirvedir. *
katılacağım ve beğendiklerime kartımı vereceğim zirvedir.***
(bkz: tayyar tarrağım birinci olmaya gidiyorum canım)
(bkz: kim daha zeki zirvesi)
kıskananlar çatlasın dediğim zirvedir.
bayan yazarları öğrenebileceğimiz başlıklar anketinin en güzide başlığı. takip edilen uuserın bayan olup olmadığı sorunsalına çözüm bulmakla yetinmeyip, müstakbel uuserın güzelliği konusuna da parmak basan açanın ellerine sağlık dedirten başlık.

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca dediğim zirvedir..jüri üyeliği için tekliflere açığımdır.*
(#12678)
ahanda devedikeni sözüm sana! * * * *
asıl güzellik iç güzelliğidir; kıllı bacaklarım, kocaman el ve ayaklarım, sakallı bir yüzüm ve 90 60 90 yerine 130 120 130 şeklinde bir bedenim olabilir ama sözlükteki bütün bayanları saf dışı bırakıp jüriyi şahane iç güzelliğim ile etkileyerek birinciliği alacağım zirvedir. *
bir taç varmış alıp gidicektim ben , dediğim zirvedir. görenler bilirler zaten , ben şimdi kendini beğenmişlik yapmayayım , onlar anlatsın güzelliğimi de diyorum ayrıca. ***
elifff'in iddialı olduğunu gördüğüm zirvedir. ev arkadaşım olarak bildiğim elifff kimdir? biri bana açıklasın. benim elifim çirkindi çünkü. ahahahaa. gözlerin yeter çiçeğim.
birinci belli ikinci kim dediğim zirvedir.
aşağıdaki mail adresime mayolu boy ve portre fotoğraflarını bırakan yazarların yarışmaya katılmak için hak kazanabilecekleri yarışma.
(bkz: kanunhukmundekararname@kanunhukmundekararname com)
witch'in katılımı halinde diğer yazarların şansının kalmayacağını düşündüğüm zirvedir.. *
zall ın elinden gazoz kapaklı tacımı giymeyi iple çektiğim zirvedir. ***
(bkz: kendi ekürisinde birinci olan insan modeli) * *
kesinlikle katılacağım zirvedir.yehuuu! * * *
moderasyonun jüri oldugu bi yarısmayla şenlenecek zirve
hıncal uluçun katılmasının muhtemel olduğu zirvedir...

(bkz: uludag sozluk guzeli)
güzellik olayının sözlükte ciddi tartışmalara yol açtığından yapılması düşünülen zirve.