bugün

kendinizi kandırmayın.
Yediğinizle paralel olarak birazcık fazla haraket edin, kilo vermek garanti. Gece yatmadan önce kesinlikle yemek yemeyin. Çünkü uykuda yemek kiloya katkı.
Akşam 6 dan sonra lokma koymayın ağzınıza
gece yatarken karnınız gurulduyor sabah kahvaltısının hayaliyle uyuyor iradenize yenilmiyorsanız 1 ayda 4 kilo garanti.
yemeyin lan artık.
ekmeği komple kaldırın öğünlerden.
dayanamamak diye birşey yok.
ekmek,makarna vs. sıfıra inecek. yararı görülmüştür.
az ye çok sıç.
Eğer 30 yaş sınırı geçilmemişse düzenli olarak koşmak. Mekikle, şınavla vücutta sadece belirli kaslar çalışır, bilinenin aksine sporda bölgesel yağ eritme diye bir şey yoktur. Vücut ne kadar kalori yakarsa o kadar zayıflar. Koşan bir insanın vücudunda da 200'ün üstünde kas çalışıyor fark ortada.
Eğer 30 yaş sınırı geçilmemişse düzenli bir periyotla koşmak en hızlı sonucu verir. Mekikle, şınavla vücutta sadece belirli kaslar çalışır, bilinenin aksine sporda bölgesel yağ eritme diye bir şey yoktur. Vücut ne kadar kalori yakarsa o oranda yağ yakar ve zayıflar. Koşan bir insanın vücudunda da 200'ün üstünde kas çalışıyor fark ortada.
Sabah;

1 kase yoğurt
1 tane elma
1 kase domates çorbası

Öğlen

1 dilim ekmek
1 kase yağsız salata
1 kase domates çorbası

Akşam

1 tane elma
1 kase domates çorbası
1 kase yoğurt

* ara öğünlerde elma yiyebilirsiniz yada kalorisi düşük herhangi bir meyve.
* çorbayı domates çorbası olarak almamın nedeni kalorisi en düşük olan çorba olmasıdır istediğiniz herhangi bir çorbayla değiştirebilirsiniz ama tarhana olmasın.
* ben bu şekilde 1,5 ayda 12 kilo verdim ama aynı anda sporda yapmak lazım.
* nasıl dayandığımı soracak olursanız ilk 1 hafta halsiz ve ölü gibi yatıyordum sonradan vücut alışmaya ve toparlamaya başladı.
* spor şart.
Plates zayıflatmaz efendim eğer tabi yüzme tenis veya koşudan sonra pilates yaparsınız vucudunuzdaki incelmeye inanmayacaksınız.
Ağız yoluyla beslenme.
israilli bilimadamlarınına göre sabahları pasta yemek zayıflatıyor.

http://www.turkishny.com/...kahvaltida-pastali-perhiz
Diyetisyene gidin. Verdiğiniz paraya acıyıp zayıflarsınız.
kahvaltıyı hayvan gibi güzel yapıp öğlen ve akşam yemeğini geçiştireceksin arkadaş. bu bir. sonra çukulatalar, cipsler bir süreliğine raflarına kalkacak. he bir de ekmeği azalttın, çayda da şekeri bıraktın mı tamamdır. anjelika dedi dersin. hatta teşekkür edersin.
az yiyin, bol su için ve hareket edin.
cardio en az yarım saat çünkü yağlar 20. Dakikadan sonra erimeye geçer 20 dakikaya kadar harcadığınız o günki aldığımız enerjidir geri 20. Dakikadan sonra depodan harcamaya başlar.
yemeyin arkadaş az yiyin boğazınıza hakim olun ama benim gibi günde 5 öğün yiyipte hala 53 kilodaysanız problem yok.Amma da aç boğazlymış 5 öğün ne ya.
üç beyazı çok sevin.
uzman kontrolünde yapılması en sağlıklı ve kesin yöntemdir.
kilo alma.
kıçını kaldırıp diyetisyene git bir zahmet, spor yap. hap, cart curt, oturduğun yerde kilo veremezsin, kafana sok bunu.
Azcık tut boğazını az ye. veya uzun vadede üzülecek bir şey bul.
sonra geri alacaksanız hiç vermeyin. her şey karşılıklı olmak zorunda değil tamam mı:)
4 kilo vermem lazım yardım edin lan piç kuruları' diye feryat eden b.k boğazlının uygulayacağı cinsten tavsiyeler olabilir bunlar. Ha yok 4ten fazlaysa, durum bir diyetisyen ışığı altında çözümlenmelidir.

Diyetisyen neyin olmasam da verebileceğim bir kaç tavsiye varsa da onlar şunlar oluyor tatlım, (bkz: yaz kızım);
Asla ve asla ekmek hamur işi falan filan yemiyoruz.
Sudan başka sıvı tüketmiyoruz ve kendimizi bolca suluyoruz.
Sebze meyve fazla kalori içermeyen ot b.k ne bulunursa artık, yenebilir sorun yok.
Bütün gün yan gelip yatmıyoruz, kalkıp bi işlerin ucundan tutuyoruz, bize kalori yaktıracak işlerle uğraşmaya yetleniyoruz.

Bunları harfiyen uygula, sonuç alamazsan adresi biliyorsun.
bol bol seks.bulun bi kilo vermek isteyen daha,sevişin gitsin.