bugün

bir damacana su kadar sevişmek.
yemeyin.
rejim falan hikaye boşverin rejimi denize veya havuza gidin yüzün lan yüzün en iyi yol budur.
ne yesem yarıyor bahanesini bir kenara bırakın ve doyacağınız kadar yemek yemekle yetinin.
sabah kalkınca sirkeli ya da limonlu su için, günde 45 dk. yürüyün, akşam yatmadan evvel yatakta bildiğiniz 2-3 hareketi yapın, 2 dilim yerine 1 dilim ekmek yiyin, tatlı canınız çektiğinde dondurma ya da meyve yiyin, kalorisi çok olan yiyecek görüp canınız çektiğinde içinizden "bunu yemezsem ne kaybederim?" şeklinde düşünün, kahvaltıyı aksatmayın, tüm gün birşey yemeyip akşamında tıka basa yemeyin öğünlere bölün, hiç birşey yemeden kilo verilmez anca su kaybı olur ve sonunda kaslarınız erir ama sporu eksik etmeyin en azından yürüyün.
karnınız her acıktığında dişlerinizi fırçalayın. bol bol su için ve yemeden önce mutlaka yürüyüş yapın.
sakın diyete başlama. hatta günde sekiz öğün yiyebilirsin.
yemeksepeti.com adresinden üyeliği sildirin, hatta bir şekilde o siteye engel koyun giremeyin.
bir hafta boyunca sıçma bol bol su iç, acıkmaz kilo verirsin.yada (bkz: göte buzlu badem sokmak)
kaldırın o koca poponuzuda az spor yapın.
bağazınıza hakim olun.
başkalarının dolduruşuna gelmeyin.
birazcık iradeli olun. öğün değil kalori hesabı tutun. bir gün fazla kalorili yemek yerseniz, ertesi gün daha az kalorili yiyin. kıçınızı kaldırıp spor yapın.
(bkz: alırken aklınız neredeydi)
hazır ramazan geldi oruç tutun ama iftarı abartmayın bol su hafif iftarla 1 ay sonra forma girersiniz. tabii bayramda baklavadan da uzak durun da yazık olmasın.
yemeyin, yanında yatın.

(bkz: yeme de yanında yat)
zayıflama haplarını zinhar kullanmayın.
Diyete başlayan şahsın her sabah uyanır uyanmaz "diyet ettim diyet eyledim bugünkü kilolarımı vermeye, uydum hazır olan diyetisyene" diye niyetlenmesi de faydalı olabilir zannımca.
-az yemek.
-az uyku.
-çok su iç.
-çok spor yap.
once bir diyetisyene gidin ve profesyonel yardim alin. kilo vermenin en kolay yolu diyetle birlikte spor yapmaktir unutmayin.
fazla kilosundan kurtulmak istenlerin dinleyeceği tavsiyelerdir.

futbol oynayın kadın erkek farketmez.
yiyip yiyip sıçmamazlık etmeyin.
düzenli seks yapmaktır.
olay insanın kafasında biter mantığıyla hareket edilerek kendini ona programlamalı insan.kendini inandırmalı.sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten.
çayı canderel ile içmek. *
4 Beyazdan uzak durun!
_Tuz
_Şeker
_Buzdolabı
_Kokoin
fil diyeti yapın !