bugün

ara öğünlere dikkat çekmek istiyorum. kayısı, fındık v.b gibi atıştırın. ha bu yoksa simit, açma gibi şeyleri mümkünse peynir ile beraber alın.
sağlıklı kilo almak çok da mümkün değildir, abanıp abur cubura spor yapmak sonra sağlıklı hale gelmek en iyi yoldur.
kendinizi kilo almak istemediğinize inandırın. sonunda bir bakmışsınız tartının ibresi gittikçe sağa çekmekte.
bira için.
anti-depresan ilaçlar kilo yapabiliyor. ama kilo almak için beyin kimyanızla oynayacak kadar kimyanız bozulmuşsa bir psikiyatriste gitmenizi tavsiye ederim.
yükte hafif kaloride ağır yiyeceklerle günü geçirmek etkili olabilir. en önemlisi de yatmadan önce peynir ekmek, pasta börek, dondurma vs. yemek. sonrası için;

(bkz: nasıl reflü oldum)
yaş ilerledikçe zike zike alıyorsunuz ama, bir an önce almak istiyorsanız yardımcı olayım ben size,
her gece 5 tane bira yanında mezesi tuzlu fıstık ile götürülür, akabinde eve gitmeden önce bir acısız dürüm yenir * öğlen 12 gibi kalkıp saat 3'e kadar film seyredilip atıştırılır akşam tekrar dışarı çıkılıp aynı formul uygulanır görün bak 2 ay içinde 10 kilo kesin, üstelik geri verememe garantisi ile birlikte,

size yardımcı olduysam ne mutlu bana bu arada...
kilo almak için altın kuralları uygulamakla gerçekleşir. nedir bu altın kurallar diye merak içindemisiniz.
ilk olarak üşengeç olacaksın. en uygulanılması gereken kural budur. bir hayat tarzı olarak benimsemeniz gereklidir.
bol bol sık sık yemek yemelisiniz. ne yediğiniz pekte önemli değil ama çok çok yemeniz gerekli.
yemek aralarını boş geçmeyin. çikilop şimdi 12 li pakette çikolata tercihi olarakta gofretten ziyade damak, antep fıstıklı çikolatalar tercih edilmesidir. 1 ay uyguladıktan sonra 4 kilo garantidir. para iade garantisi vardır.
ekmek arası lahmacun, pilav, makarna tarzı şeyleri günde 3 öğün yiyebilir, zevkinize göre nutella veya sarelle sürebilir, hatta zemine bal veya yağı daha önceden sürüp zevk 2 katına çıkartılabilirsiniz. Bu sayede çatır çatır kilo alırsıınız.*
Hiçbirinin bana kilo aldırabileceğinin sanmadığım yöntemlerdir. Belki bir cerrahi müdahale ile olabilir... Zira evde 4 kişi var, yemeklerin yarısını ben yerim, senelerdir 64.5 kiloyum... *
stresten uzak durmak, doyduktan sonra biraz daha yemek için zorlamak. ama sonrasında kusmamak. mümkünse normal zamnlarda da kusmamak. ve her daim iştahlı olmak. acıkmadan yemek yememek ama acıkınca da sofrayı silip süpürmek. kesin kilo aldırır.
hamur tatlılarına ve cipslere dadanmak.
Bilim adamlarının söylediğine göre kilo almanın en kolay yolu sekstir. ama öle haftada bir yapılandan değil. günde haliniz kalmayıncaya kadar yapılması gerekir. fakat tarafların fazla ateşli olması kilo alma olayını geciktirebilir. daha garanti yol ise mastürbasyondur. günde 5-6 defa mastürbasyon yapan bireyin ne hali kalir, ne mecali. oturduğu yere yapışıp kalır ve her mastürbasyon sonunda da iştahınız sonuna kadar açılır. mastürbasyon başına 100-150 kalori harcamanıza rağmen her mastürbasyon sonunda 1500-2000 kalori almanız içten bile değildir. 1 ayda 10 kilo alırsınız.
bira içmek...
güneyden başlatır kilo aldırmaya, ama aldırır...
(bkz: #4505077)hepsini deneyip hiçbir işe yaramayan yöntemler.
(bkz: yiyip yiyip sıçmamak)
her gün her öğün hamburger, patates kızartması, salam sucuk yemek.

sonuç: obezite.
anti depresan kullanmak. direkt kilo sebebi.
tiroid testi yaptırmanızı şiddetle öneririm. eğer ki tiroid bezleriniz normalden fazla çalışıyorsa bu başlıca bir kilo almama sebebidir.*
kilo vermek için canını dişine katanların gıcık oldukları yöntemler.tavsiyeye gelince, öğünlerden önce bir adet metro çikolata yiyip öyle yemeğinizi yiyin.işe yarıyor.gerçekten.
kilo almamak için kasmak hatta gidip formdur, mavi yeşildir bu tarz diyet büsküütlerden alıp gün boyu lifli lan bunlar yesem yesem kilo almam diyerek bunlara aban gör bak nasıl kilo alırsın.
nutellaya alışılır.kendini durduramayacağın seviyeye kadar.sonrası malum.
her yolu deneyip başaramadığım şey. *
%55 karbonhidrat, %30 yağ, %15 protein oranlarında diyet yapmak. karbonhidrata abanmak, ağırlık çalışması yapmak. kaliteli beslenmek...
benim gibi bir insansanız, benim gibi haftada 2 kere limitsiz pizzaya gitseniz bile bunlar bi işe yaramaz.