bugün

O kibar hanımefendi kızların birer birer ağzına s*çıldı.

Üzgünüm.
ben bittim.

siz devam edin.
azalarak biten onca şey arasında bunlardan biri de bu durum değildir aslında. efendi erkek olanların ve kibar hanım hanımcık olanların azalması ve kaybetmeye mahküm gibi gösterilmesi doğru bir şey değil. sosyal medyanın bunda olumsuz etkisi olduğunu düşünüyorum. sosyal medyada, sanal medyada erkek olsun, kız olsun insanlar birbirine kolayca küfreder hale geldi. hani çoluk çocuk diyoruz ama. okumuş yetişkin insanlar bile bozulabiliyor. toplumu yozlaştıran çok yan etkenler birikiyor. haliyle millet düzgün insan arıyor veya bitti sanıyor. ben, sen, o. herkeste suç payı var aslında. hayırlısı. ana konu samimiyet aslında. şimdi ben böyle yazdım diye beni samimiyetsiz ilan edenleri bile olacaktır. canları sağolsun.
Çağımızın hastalığıdır.

Hayalimdeki karıyı ne zaman bulacam lan ben?
Maalesef doğru. Kadın erkek eşitliğini erkeklerin ağzını bozmasına yaraşır bir ağzı bozuklukla edindiğini düşünen kızlar ve bunu popülerleştirmeleri nedeniyle bitiyor. Hanımefendiliği kadını sınırlayan bir şey olarak lanse eden yanlış feministler bitirdi. Çok az kaldı.
doğrusu kibar insan bitmektedir. ancak kadın kibarlığı toplum için daha önemlidir. ne de olsa biz erkekleri işleyenler onlar.
Net gerçek. Nasılsa her türlü ahlaksızlığı da yapsa değerinden bişey kaybetmiyor içinden geldiği gibi kaşarlık yapıyor. Yavşak gavatlar da böylelerine pirim verdikçe işin boku çıktı. Efendi erkekler çekingenliklerini yenip bu yavsaklarin götlerini kesmedikçe düzelmez.
afra tafra yapmadıkları zaman kendilerini enayi gibi hissetmelerindendir. eskiden insan gibi kızlar vardı. çok bozdular çok.
canım acıdı..
gerçekten acıdı ama..

o hanım hanım efendi kızlar, atlarına binip uzak diyarlara gittiler..
hanımefendi, uysal ve nazik bir kız. oohhoooooo. bu devirde rüya be.

ısmarlasak da gelse. ahahahsfhsghhh
kibar ve hanımefendi kızların aslında bitmediği ama günümüz gençlerinin kendileri gibi olmayan kibar ve hanımefendi kızları ötekileştirmesi acı bir gerçek..
O kibarlığı hakedecek bir insanın olmadığı gerçeğiyle karşılaşıp, bir isyanla cirkeflesmeye karar vermelerinden kaynaklıdır.