bugün

avare sözlük ve vakvak sözlük te boy göstermektedir. ayrıca youtube ye kibar adam dan avare sözlüğe yazarsanız ne kadar çılgın bir şoför olduğunu görebilirsiniz.
benimde bu aralar adını sık sık duygdugum kişi.olayın aslını bilmiyorum ama ekşiden ve inciden tehdit aldıgı söyleniyor.
amerikan bilmem bişey üniversitesini hacklediğinde anasayfaya koydugu resimden dolayı alkışlanan insan oldugunu biliyorum
böylelerini kaybetmeyip devlet lehine kullanmak lazım derim
aslında o kadar çekinecek birisi değilmiş.
az önce çok cana yakın oldugu söylendi
eylemlerine hızla devam etmektedir.gurur duyuyoruz efenim çökmediği yer kalmadı
ttnet hacklediği günlerde bunu yapan neka adlı bir heykır kanaltürkte programa katılıp bunu neden yaptıklarını anlatmıştı.
oradada sürekli kibar adam diye ismi geçmişti.en büyük pay sahibi o imiş meğersem

bu cesareti nereden aldıgını merak ettiğim kişi
fazla açılıyor
inci sözlükte bir nicki yani (bkz: kibar adam) nickini 1 2 3 4 nesil olarak alabilen tek kişi olduğunu duydum.sonrada aldığı nickleri ve nickaltını kendisinin sildiğini.
amacı neyse
(bkz: başkasının yalancısı olmak)
bugünkü suriye siteleri olayından sonra tebrik ettiğim kişidir
(bkz: kralsın)
eğer türkiye yenilirse romanya resmi sitesini hackleyeceğini söylüyor.bekliyoruz.
bu adamı takip etmeye bayılıyorum.yine yeni filmler peşinde.
bu karizmanın arkasından 1,65 boy, 80 kilo bir tip çıkarsa hayata karşı umudum yiter. bu böyle biline.
an itibariyle chp resmi sayfasını titretmektedir.
yuh.cia emi ? nasıl hala hayatta kalabiliyor anlamıyorum.belkide devlet adına çalışan bi hacker ya ajan.olamaz mı ha ?
devamını bekliyoruz.
eylemlerine devam etmekte.
sexy men.
ortalığı ağlatmaya devam ediyor.hahahaha.helal olsun.
kimse takip etmiyormu ulan bu adamı.çok şey kaçırıyorsunuz.
öttürüyor...
güncel Önemli Başlıklar