bugün

aslında ben hala anlamadım. biriyle tanışıyorsunuz, muhabbet falan yerinde, derken konu illa ki bir yerlerden cinselliğe geliyor. ok, sizin de söyleyecekleriniz var, derken özelinize girmeye kalkışılıyor siz "hoop ne ayak falan derken" ; güüüm kezbansınız "işte siz böyle kezbansınız , oysa filan falan kızları var ya abiiii uufff vuruyon dibine" diye hoop yaftalanıyorsunuz. daha" noldu lan bi dur bi söylediğine bak" demeye kalmadan "kezban, kezbaaan, kezbaaaansın işte , duymuyorum ki la la la" diyerek gözlerine gelen far ile şaşı kalıyorsunuz. haaa, çok da nickime diyerek sallıyorsunuz amma velakin nasıl kezban olduğunuzu hala anlamıyorsunuz.
Aşkm üstümü değştrp glicem
+ Görüldü (09:06)
- Yha bkmasna .s.s..
Kelime anlamı " yalancı " olmasına rağmen hala yeni doğan kızlara verilen isimdir. Vay anasıdır. Bu ne tür bir cahilliktir ?
sözlük içinde oldukça fazlalar. gizli bir oluşum olduklarından kıllanıyorum. evet.
bu sabah birini dövmekten direkten dondugum yaratik turu. kodumun kezbanina okuldaki bir kapinin neden kapali oldugunu sordum agzini yaya yaya ben ne bileyim ya allah allah diyor. ulan kanini siktigim kizi... sacindan tutup yerde surukleyecegim ama etrafta adimiz kiz dovdu olmasin diye ugrasmiyorum bunlarla.
Herkesin agzinda bir kezban kezban kezban! Ulan buna sen mi karar veriyorsun? Sirf ortama uymak icin "ah hah haaa kezbaaaan" diyen zeka seviyesini dusunmek bile istemedigim grubun sikca kullandigi kelime...
(bkz: kim kezban der)
teyzemin adıdır ama şimdiki kezbanlar gibi değildir. gayet güzel ve hanfendidir.
er kişiye yüz vermeyen her hatun kişisi erkeğin gözünde kezbandır.
Adı kezban olana kezban denir.
er kisiye yuz vermediginde kezban ilan edildigini sanana kezban denir.
er kişiye yüz vermediğinde kezban ilan edildiğini sanana kezban denir diyene kezban denir.*
kezbanlara denir. tamam vurmayın. evet.
ya cok cirkin biyikli erkege benzeyen kizdir. ya da cok guzel bir kizdir ama kisiye yuz vermedigi icin o da ona gore kezbandir.
UluSözlüğün önceden zaten tartıştığı sorunsal,

(bkz: kezban kime denir)
ne olduğu bilim adamları tarafından araştırılan canlı türüdür.
(bkz: malatyalı orospu kezban)
tiple değilde huyla alakası olan bir niteleme sıfatıdır.
rahat bi kız olup orospuyakıştırması almaktansa, kasıntı olup tercih edilecek kalıp.bunu anlaması geç olmuştur.

not:Değerlenirsiniz,kasın kasabildiginiz kadar
Her kız biraz kezbandır. Kimi az kimi çok.
saf temiz kıllı hafiften götveren.
tahsili bittikten sonra çingen'lik aşamasına geçilen rütbe.
avrupa ülkelerinde doğup, sonradan türkiye'ye gelen kızlarımızın %90'ı bu kategoriye girer.
bütün kızları bu genelleme içine almak tutarsızdır, kezban olmayanların hakkını yemektir. önüne gelen kıza kezban demeden önce, bir de erkek nesline bakılmalı derim, bütün kızlar kezban da erkekler eşi benzeri olmayan kusursuz melekler mi acaba? diye sorulmalıdır. odun ve kütük olarak tanımlanabilecek sayısız kâmil de var bu dünyada. kezbanlar ve kâmiller birbirlerini ağırlar.
efendi kız tipi.
güncel Önemli Başlıklar