bugün

seni seçtiğimi hatırlamıyorum pikaçu.
Terörist kürttür. Yakın zamanda silik yemesi dileğiyle.
Yazdıklarına makul cevap veremeyen faşistler tarafından sahte Kürt olmakla itham edilen yazar, ortaasyalı bir at hırsızı olsaydım kendimi intihar ederdim.
Bazı zümreler tarafından yanlış anlaşılan yazar.

Evet hoşunuza gitmeyen şeyler yazılınca hemen iftira ve itibarsızlaştırma kampanyasına başlayın, bunlar eski faşo numaraları, bu numaralar eskidi artık, Yeni dünya düZenine ayak uydurun, komik oluyorsunuz beyler.
görsel
Ahanda budur.
Faşist moderasyon tarafından çaylak yapılmış yazar.
karşılıklı çay içmişliğim olan yazar. an itibariyle çaylak olmuş.
Milletin anasına ulu orta söverse çaylak olmaktan daha ağır yaptırımlarla da karşılaşacaktır.
Değerli yazar.
önce niye cevap vermiyor diye merak etmiştim çaylak yemiş.
Geçmiş olsun en kısa zamanda aramıza geri dönmesi dileğiyle.
hızını alamayıp hiç ummadığınız şehirleri bile kürdistan'a dahil eden ultra kürtçü yazar.

hatta bir kez sinirlenip istanbul'u bile kürt şehri yapacağız. sultangazi, esenyurt bizimdir deyip duruyordu. yakında bize şehir bırakmayacak herhalde.
(#36783996) en iyi yazarları sürekli çaylak yapan moderasyon terörü destekleyen bu dengesizi halen daha neden silmiyor anlamış değilim. eyy yönetim saçma sapan kaydırak reklamları yapacağınıza siteye bunlarla ilgilenin az.
Sözlük faşistleri tarafından sürekli iftiraya uğrayan yazar.

Kıçınızdan element uydurmayın, evet kert Kürt milliyetçisi bir yazardır ama teröre karşı duruşu da çok nettir, bana iftira atanı Allah bildiği gibi yapsın, evet sakinim.
tam bir k*rt eşekle birleşmenin bir sonucu olarak ortaya çıkmış. keşke baban dışarı boşalsaydı.
Şu an yastadır.
(bkz: Trabzonspor 1-2 Bursaspor)
https://m.uludagsozluk.com/e/36808741/
Saat 20.45'te soda içmesi lazım.
Bilenler bilir küfür eden ve ağzı bozuk olan bir yazar değilim ama 5 yıldır "şike yaptılar kupamızı istiyoruz " diye ağlaşanların göstere göstere götü Bursaspor'a teslim etmesine tahammül edemedim , evet, fener iyi koymuş ağızlarından çıkmış.
Moderasyonun gazabına uğrayıp yine çaylak olmuş yazar.
1 hafta sözlüğe girmedim baktım yine çaylak olmuş.

La kardeş bu Kert size ne etti?
Kendisiyle bugün yine görüştüğüm yazar.
iyi bir hewaldir,degerini bilmek lazım.
tersi manidar olan kelime.
(bkz: vıyy)
Adam öldürdüğü için almış olduğu 20 günlük çaylaklık cezasının ardından tekrar sözlüğe dönmüş olan yazar.

Tüm sözlük ahalisinin bayramı kutlu olsun, nice bayramlara.
(#37067451)

Kendisinin yalnızca şu entrysine katılıyorum.
iyi yazardır klavyesine eline sağlık.