1. 1.
  1985 mersin doğumlu fenerbahceli futbolcu.mersin idman yurdundan fenerbahceye gelmiştir.cemil turhanbulup getirmiştir.fenerbahcedeki bir türlü yaşlanmayan genç yeteneklerdendir.diğer genç yetenekler (bkz: semih sentürk)* (bkz: mahmut hanefi)*
  1 ... berbay
 2. 2.
  formayı bu yıl üstünden çıkarmayacağa benziyor. aha buraya yazıyorum bu çocuk yakında milli takımında değişmez sok beki olur. ayrıca (bkz: topa öyle vurulur mu lan)
  -1 ... aabi
 3. 3.
  farkettigim kadarıyla cok hırslı oyuncu ve bir yaptıgını tekrar yapmaya calısırken fazla top kaybediyor.
  ... anil teknik
 4. 4.
  yerinde oynamamasına rağmen sürati ve gücüyle elinden gelenin fazlası için çabalayan genç oyuncu. normalde ofansif orta saha olduğunu düşünürsek gelecek için iyi bir seçim olduğu düşünülebilir. ayrıca bugün defansa çok yardım etti.
  ... krmyrdsn
 5. 5.
  asıl mevkisi forvet olan ve bölge karmalarında hep forvet oynayan çok hızlı ama bu hızını mevkisinde göremediğimiz arkadaşım.. ilerde (bkz: hakan şükür) (bkz: okan buruk) gibi unutulmayacak bir yıldız olursa hayat hikayesini dinlediğinizde sizi hüngür hüngür ağlatacak futbolcu..
  ... aktif matkap
 6. 6.
  çok iyi bir atak oyuncusu olabilecekken sağ beke mahkum edilen, ileride bir "ertuğrul sağlam'dan stoper yaratma" faciası olmaması için dualar ettiğim fenerbahçe'li genç futbolcu..
  ... sciende
 7. 7.
  olcan adın ile birlikte antalyaspor yollarına düşmek üzere olan fenerbahçeli futbolcu. bunun sebebi ise fenerbahçe kulübünün ali bilgin'i almak için kendilerini takas olarak kullanıyor olması. çok yazık!
  1 ... krmyrdsn
 8. 8.
  kiralık gönderildiği istanbul büyükşehir belediye spor'da ilk golünü fenerbahçe'ye atan futbolcu.

  (bkz: 10 ağustos 2007 istanbul b b fenerbahçe maçı)
  1 ... eagle is free
 9. 9.
  istanbul büyüksehir belediye spor de bir sezon daha kiralık oynayacak futbolcu.
  ... notrinova
 10. 10.
  ali bilginden cok daha iyi futbolcu *
  1 ... denizdvs