bugün

Tarzı biraz Shaqiri'ye benziyor ama
elbette güçlenmesi gerek.
shahid khan takımı satın almasından sonra, transferi için nasıl bir yol izleneceği konusunda meraklandırmıştır. bekliyoruz kerim seni.
kendisi artık aslandır.

http://www.365g24s.com/content?id=538
kendi twitter sayfasından duyurduğuna göre resmen aslan olmuş genç futbolcu. umarım uyum sağlar ve bir an önce faydalı olur galatasarayımıza. tüm camiaya hayırlı uğurlu olsun.

https://twitter.com/Kerim...status/260812137436426242

edit: evet tarih 23 ekim 2012 görünüyor orayı atlamışım ama birçok kaynak bu işin bittiğini söylüyor, çocuk geleceği mi görmüş ne?*
yabancı sınırlaması saçmalığından sonra nokta bir transfer oldu diyebiliriz hayırlı olsun galatasaray'a.
Camiamıza hayırlı olsun.
Bu sefer kesinleşti diyebileceğimiz galatasaray'ın yeni transferi.
Rotasyonda nasil yer alacagi merak edilen yetenek.
az buz bir adam değil öttürüyor çok fena çalımcı.
23 ekim 2012'de twitter'da yazdığı cimbombom yazısı ile transferi kesinleşen futbolcu..

vay futbol topuna koyayım..
Sanildiginin aksine timsah operasyonu degildir cunku transferini 365g24s duyurmustur.

Tweetin tarihine bakmayi akil etmek guzel tabi de 365g24s' yi tanimamak gaflet.

O bakimdan timsaha dusen kitle baska oldu.
lig tv nin haberine göre fulham ın istediği ücreti 5.5 dan 4 milyon euro ya çektiği ve imparatorun onayı dahilinde transfer edilecek olan kanat oyuncusu. gelirse ve uyum sorununu aşarsa sağ açıkta muhteşem işler yapabilir, nokta transfer olabilir kısaca.

bekliyoruz...
an itibarı ile beşiktaşımız ile anlaşan futbolcudur. Takımımıza hayırlı olsun ama gökhan töre, olcay şahan, holosko, dentinho gibi kanat oyuncuları varken nasıl forma bulabilecek bilmiyorum. Bunun yanında kendisi gelecek vadeden bir oyuncudur.
beşiktaş'ın ilgilendiği söylenilen kanat topçusu. olcay'ın bombok performansının ardından oraya iyi bir alternatif olabilir kerim.
umarım olcay'ı keser dediğim yetenek potansiyeli olan yeni kartal.
yarın sözleşme imzalanması bekleniyomuş kendisiyle. hayırlı olsun diyelim. ben pek beğenmiyorum işin açığı ama umudum en azından gökhan töre'nin yaptığı etkiyi yapması yönünde.
beşiktaş'a çok faydalı olmasını beklediğim gelecek vaadeden futbolcu.
gelmişse hayırlı olsun,

bu işi bilenler farkındadırlar, beşiktaş özellikle orta sahası efsane olacak müthiş bir takımın temellerini atmakta.
kerim tamam da frei ne oluyor anlaşılamayan topçu. adam gibi isim verin kerim ferdi falan olsun. evet.
hayırlı olsun kartalıma. efsane olacak bir ortasahanın temelleri atılıyor insallah.
Arkasında tosic veya serdar kurtuluş gibi sağlam bekler varsa, geriyi sağlama aldırıp, ileride yardıra yardıra oynayabilecek futbolcudur. Gs, kendisini büyük takım oyuncu deĞilmiş diye almamış haberlerini okumuştum. Eğer öyleyse, "Amrabat sanki çok da büyük takım oyuncusu muydu?" diyesi geliyor insanın. Güzel transfer bjk için.
feda deyip bedelsiz olarak beşiktaş'la anlaşmış diyola. Hani soyadı frei(free) ya o bakımdan.
gsli eziklere dert olan transfer.
bu yıl açık ara en iyi transfer politikasına sahip olduğumuzun göstergelerinden biri.
Zeki önder özen'in farkını bir kere daha gözler önüne seren transfer başarısıdır.