bugün

gstv, peşindeyiz programının sunucusu, herşeyi olan karizmatik insandır. galatasaray'ımızın, içeride oynadığı maçlarda taraftarın duygularına, mikrofon uzatmaktadır. ilk kez geçtiğimiz salı günü görülmüş, bundan sonra da takip edileceği kanısına varılmıştır...

(bkz: ailecenek izliyoruz)
gstv'nin en karizmatik sesidir kendileri!
yetenekli ve çalışkan aslandır. gs tv'de yaptığı peşindeyiz programı ile kendisiyle gurur duymamızı sağlamıştır. hakikaten de peşindeyiz!
program öncesinde çağrı atıp izlememizi sağlayacak kadar özverili bir muhabir.* salı gecelerimiz artık çok farklı.
pe$indeyiz programındaki geleceği olan bir programcı. ba$arılı bir çizgi izliyor. iyi i$ler yapar bu eleman ileride.
(bkz: kerem canbulat ile makus talih)
bugün bu eleman geldi tam maçın ortasındayız, kafam da iyi hani söylemesi ayıp bi büyük binboa vodka çileklinin neredeyse tamamını indiregandi etmişim, dedi "maç hakkındaki görüşleriniz felan, takım nası oynuyo felan cartu curt" dedim noluyo hacelis? maçı mı izliyim sana cevap mı veriyim? yoksa tezahüratmı yapıyım sami yen e? yada sana o yüksek desibeldeki tezahürat sesinin ortasında sesimi duyurmayamı çalışıyım? derken o kırmızısına ve üstündeki armasına kurban olduğum mikrofonu uzattı önüme, bende napıyım açıklıyım bari dedim serhoş beynimden dökülen düşünceleri, "bizim rakibimiz fenerbahçe değil bursaspor dur. oyunun genelinde falan böyle oynarsak her türlü 3 point i atarız cebe falan" demeye kalmadı baktım çekmiş bu arkadaş mikrofonu kendi yamacına. gerçi röportaj sırasında dediklerimi net olarak hatırlayamasamda çilek kokulu alkolün etkisiyle yukarıdakine benzer bi tabir kullandığımı hatırlamaktayım.

tanım: galatasarayımın televizyonunun muhabirleri ve programcıları arasından en güzide olan kişi.

bu adama her yerde rastlıyorum olm, yok böyle bişey. nerde dolaşsam karşıma çıkıyo, gizli gizli beni takip ediyo anlamış değilim ya neyse. ayrıca arkadaşım, kankam, kardeşim ve dostum olan bu şahsiyet/tekil kişi/erkek kişisi/birey bu ve/veya başka sözlüklerde yazar olabilir veya olmayadabilir garantisi yok; onun nikini burda ifşa edersem cümle aleme tabiki rezil olmaz bilakis/aksine/zira rating ine rating katar bundan eminim ama söylemiyeceğim; yeminim var ahh yeminim varrrr benim sevdam solana kadr..... öhhhöm

not: / larımın aq size bişey olmasın, idare edin yahu bol acılı bi çorba içtim ama gitmedi o bünyedeki çülek kokulu alkolün etkisi napayım. keremcim (bak sana keremcim diyorum ona göre) bi kusurumuz olduysa şimdi veya röportaj sırasında özürü bir borç bilmem bedava girdiğin maçlara say olm, biz bilet alıyoz sen kulübün parasını yiyon aq. şaka lan tabi seni çok seviyoruz ailecenek, gerçekten bi kusurum olmamıştır inşallah, hadi öptüm.
sıkı bir liverpool taraftarı, çok sağlam bir Galatasaray fanatiği ve iyi bir spor spikeridir. uzun bir süredir a spor ekranlarında boy göstermekte olup, yıllar sonra aynı çatı altında çalışma fırsatı yakalamışızdır. soyadı gibi can'dır. bu arada iyi futbol oynadığı gibi iyi de bir langırt oyuncusudur.
iyi bir Galatasaraylı. Helalll.
s sport kanalında moderatörlük çok yakışır. zira kendisi a spor ve türevlerine göre fazla bilgili