bugün

defne'yi evine çağıran aralarında duygusal bir ilişki olduğunu kabul eden ahmet altan'ın oğlu.
bir de basına açıklama yaptığını sanıp kendine saldıran gerzekler var ki onlar gerçekten komik. lan adamın polise verdiği ifade medyaya sızdı adam ne yapsın. kaldı ki polise de böyle bir olayda sike sike en ince ayrıntısına kadar anlatmak zorundasın. adamın götünden kan alırlar.

18 yaşında veletler oturdukları yerden ahkam kesiyor.

lan saat zaten 4 olmuş alkol almasan bile kafan gidiyor. üstüne bir de alkol almışsın. bu adam sağlıklı düşünemedi diye eleştirilir mi ? kaldı ki back up ı aramış. back up ın ambulans servisi mevcut.

belki ilk fenalaştığında önemli bişey olduğunu düşünmedi. belki aralarında başka olaylar oldu. alkol aldıktan sonra fenalaşan onlarca arkadaşım oldu sızıp kaldılar sabaha da uyandılar. belki alkolden fenalaştığını düşündü başta ?

hepsini geçtim barda yeni tanıştığı ve evine getirdiği kadını neden öldürmek istesin lan bu adam. yani adamı neyle suçluyosunuz ne diyorsunuz bi anlasam. herkez özellikle ekşide ortaya bişeyler sıçmış ama açık açık ne demek istediğini söyleyememiş.

üzücü bir olay yaşamış şanssız ve paniklemiş bir adam. hepsi bu.
bu adam zerre sikimde değil de, seri katil değilse, birazdan cinsel ilişkiye gireceği ve daha küçücük bir çocuğu olan bir kadını neden öldürsün?
yazilanlara baktiktan sonra görüm ki bu adam suclu!
ilk sucu ahmet altan'in oglu olmasi.
2. sucu da "evli ve cocuklu bir kadin"i ickili halde eve goturmesi.

evet kesinlikle dogru; adam suclu. ama adamin sucunu öne cikarip da "evli ve cocuklu bir kadin"in yaptigi kabahati de goz ardi etmenin âlemi yok. evine cagirmasi ile buyuk bir suca imza atmis olan bu adam, kocasindan ayri barda sabahlayan ve henuz tanistigi bir adamin evine giden kadin kadar sucludur. hos coktan beri taniyor olsa da farketmezdi.
öldü ve hesabi kendine ait, arkasindan konusmak dogru degil artik. fakat yazilanlari okuyup da cevap vermemek elde degil yani!

ahmet altanin oglu olmasina gelince, ahmet altan oglunu isstedigi sekilde yetistirememis olabilir. oglunun sucunu ahmet altana mâl etmege ne gerek var!
böylesiniz iste herseyi birbirine karistiryorsunuz. pis vicdanlar meydana cikiyor boylece. halbuki kalplerinin temizligi garantili olan adamlarsiniz! yazik...
gerizeklıya anlatır gibi tekrar anlatıyorum. böyle bir olaydan sonra polis en ince detayına kadar sorgular liseli veletler. seviştin mi sevişmedin mi ne yedin sıçtın mı osurdun mu her boku sorarlar. alıyo mu söylediklerimi kafanız?

ayrıca ortada ölüm var ve savcılık devrede kadın evli cocuklu diye savcıya ifade mi vermeyeceksin. ne sordularsa anlatmış adam.
(bkz: seni sevmiyorum süt oğlan)*
defne joy foster'ın ölümü ardındaki sır perdesi hala tam olarak aydınlatılamadıgı için türlü varsayımalrla itham edilmek zorunda kalan/kalacak şahıs.

öncelikle sabahtan aksama kadar kadının ölümü hakkında medyada o kadar çok bilgi kirliliği yaratıldı ki olayı tam bilenler dısında kimseyi dinlememek gerekir. esas olayı hala bilmiyoruz. hala tam gercekler ortaya cıkmıs degıl.

açıklamalar arasındakı tutarsızlıkalr ve açıklama zamanalrı okadar farklı ki insanın içine kurt düşmüyor değil.

bir bebek sahibi ve evli bir hatunu eve götüren biri ahlak anlamında sucludur. amaolayın esasını bılemedıgımız ıcın adaletli olmak gerekmektedir.

hala kerem altanın korundugu düşüncesindeyim. ambulansın aranmaması daha dogrusu aranamdıgının ortaya çıkması durumu açıklamaktadır
haberlerde bazen "bir arkadaşı" bazen de bizzat ismi ile anılan kişi.

(bkz: defne joy foster)
görsel
harbi ezel dizisindeki tefoya benziyor.
istanbul'un göbeğindeki bağdat caddesi'nde neden sokaklarda koşturarak doktor aradığı anlaşılamayan şahıs.
kafası o kadar iyi ya da soğukkanlılığını o kadar yitirmiş ki diş hastanesine girmiş en yakında o var diye.
ulan!
katıksız gerizekalıdir. 112 acil servisi aramayıp 1 saat sokakta doktor aramıştır efenim.
(bkz: çıkar kokusu yakında)
(bkz: babasının oğlu)
taraf'ın spor editörü, ahmet altan'ın oğlu, gazetedeki çalışma ortamının neşeli ve esprili adamı...
televizyonda resmini görünce beynimden vurulmuşa döndüm. çok sevdiğim defne'nin ölümüne mi yanayım, hep eğlenceli ve yakışıklı olarak hatırladığım bir adamın bu ölümle olan ilişkisine mi şaşırayım... tuhaf hissediyorum kendimi.
hem bundan bir ay önce, kendisinin eski iş arkadaşım olması sebebiyle başlığını açmaya niyetlenmiş; sonra da vazgeçmiştim. oysa şimdi...
açıkçası babasını günahım kadar sevmem ama babasından dolayı kendisini yerlere vurmak da saçma geliyor bana. kaldıki evli bir bayanla birlikte olduysa ve bu ahlaki açıdan doğru değilse bunda ölen merhumun da payı bulunmaktadır. ayrıca adam sorgulamadan geçiyor. kendisine cinayet işlemiş gibi bakan birçok göz var. kendinizi onun yerine koyun. o gece ne yaşandıysa anlatırsınız sanırım. bana tuhaf gelen bunun basın tarafından bu şekilde fütursuzca kullanılması. en azından geride kalanlar için yapılmalıydı. ve özellikle masum ve annesiz kalan bebek yaştaki o çocuğu düşünmelilerdi. ne geçti ellerine çok merak ediyorum? basın özgürlüğü diyenlere burdan selam ederim. her işin bir ahlaki sınırı olmalıdır. bu kadar acımasız olup "işimi yapıyorum" demek... bana ters.
evli ve çocuklu bir kadını eve atmakta sakınca görmeyen kişi.
evli ve çocuklu bir kadın eve gelmekte bir sakınca görmediyse eve atmakta(hay sizin kelime seçiminize sokayım) sakınca görmemesi normal olan kişi. hem size ne? adamın keyfinin kahyası mısınız. adamın hayat tarzı odur.
sözlüğün bilinçaltını kusmasına vesile olan, sırf babası ve onun dünya görüşü yüzünden hedef tahtasında olan kimsedir. gayet insani bir durumdan çıkarılmak istenen ahlaksız provakatif hikayeler mide bulandırıcı görünmekte. ahlakınızdan siz mesulsünüz şayet kerem altan'a emanet edecek kadar vasat ve kimliksiz iseniz sanırım ipin ucu çoktan kaçmış sizin adınıza.
babasının oğludur .
luzumsuz gevezelik ederek kendisine güvenen bir genç kadına, arkasından ihanet etmiş bir yavşaktır.
suç sadece kendi üstüne kalmasın diye olayla ilgili gereksiz bütün ayrıntıları anlatan bir şerefsizdir.
evli karıyı yatağa atmış sonrada bir haltlar yemiş oğlandır . ama buna rağmen babası sırf akpli diye yobazlarca savunulması enteresandır.
ifadesinde yalan olabilir diye düşündüğüm insan.
tipinde meymenet yoktur. içi dışına vurmuştur. söyledikleri de yalandır kanaatimce.
evli bir kadını bar çıkışı evine götürüp bir de arasında duygusal bir yakınlaşma olduğunu itiraf eden kişi..
güncel Önemli Başlıklar