1. 1.
  şimdiden bir çok ünlünün, özellikle futbolcuların daire satın aldığı ataşehirin yanında kurulu mini şehir.
  ... disikartal
 2. 2.
  ismiyle yine insanları kızdıran şey; nedir birader bu yabancı özentiliği denilmektedir.

  artışehir yapsana şunun ismini !

  diyesimde gelmektedir.
  ... saparmuradniyazov
 3. 3.
  Güvenliğin üst seviyede tutulduğu, trio konutları ve hillside sinemalarına yurume mesafesi site. uphill evlerinin de hemen yanındadır.
  ... megajardel
 4. 4.
  Almond hill, arte verde gibi projelerle kıyaslandığında çok ucuz denilebilecek dairelere sahiptir.
  ... joe satriani
 5. 5.
  havuzbaşısında lcd ekrandan tv izleyenleri, carte d'or standını, en önemlisi, ayak temizleme solüsyonunu görüp şok olduğum sitedir. sakinlerine tesisatçı parası ödetmez, aidatlar 150 YTLyi geçmez.

  ilginç. yapay ama güzel olabilen sayılı yaşam alanlarından. hillsidetrio'ya ve 2.köprü yoluna yakınlığı da cabası.
  ... brunglace
 6. 6.
  rentplus adlı bir kampanyayla ev satan proje.. Ataşehir ve Mimarsinan'dan (beylikdüzü) sonra şimdi de kartal'da başlamış proje.

  Bugün bizzat gidip gördüm. istanbul'a 1 saat mesafede bir site. Evler müthiş, site de öyle ammavelakin çok uzak.. (avcılar metrobüs durağından mavi minibüslere biniyorsunuz, adam bası 2 tl verip yarım saat sonra sitenin önünde iniyorsunuz. araba ile gidecekseniz de tem'den 40 dk'da oradasınız)

  Ayriyetten internet sitelerinde 3+1 daireler için 219.000 tl fiyat biçen arkadaşlar beğendiğimiz daireye "yok o üst kat, cephesi de böyle" dedikten sonra 255.000 tl diyerek beni fitil etmişlerdir orası da ayrı.

  edit: eve giriş 2.000 tl depozito ve 1 peşin kira; aidat 125 ytl (sauna, yüzme havuzu ve spor salonu dahil)

  hatta: http://www.kentplus.com
  ... luthor
 7. 7.
  geçen yıllar boyunca sürekli değerlenen yaşam mekanı.
  ... megajardel
 8. 8.
  kartal kentplusta bir ev 400.000 lirayken iki gün içinde 600.000 lira olabiliyor.**
  ... coster
 9. 9.
  heyecan arayanların, bela mıknatısı olanların, tekdüzelikten sıkılanların, bohem yaşam tarzından bunalanların hemen gelip taşınması gereken siteler topluluğudur. Bu kadar rezil sitecilik, bu kadar basiretsiz yönetim, bu kadar pişkinlik başka yerde bulunmaz çünkü.

  Yaklaşık 1 yıldır içerenköy tarafındaki centrium lokasyonundayım. asansörde 45 dakika kalanları mı görmedim, evinizin camı su alırken 1.5 ay boyunca her haftasonu çocuğu hastalanan (!) teknik ekip mi duymadım, sizden önceki kiracının takıp gittiği elektrik faturalarını size kilitlemeye çalışıp elektriğiniz kesilirse açma kapama bedelini de ödersiniz diye tehdit eden yönetimle mi karşılaşmadım, bozuk jeneratör yüzünden 30 kat merdiven inip çıkan insanlarla mı karşılaşmadım, iki gündür su veremeyip aradığınızda arıza var mail atıldı almadınız mı diyebilen pişkin çalışanlarla mı tanışmadım, all in one olarak kentplus yönetimi size sunuyor.

  ama aidat zamanı üst üste 58253712 mail göndermesini, aidatlara fahiş fiyatta zam yapmasını, adım başına billboard reklamları almasını çok iyi bilirler. insanların alın teriyle kazandığı paradan, ver(e)mediği hizmetler için aidat altında para toplayan bu yönetimin de, uzantılarının da her kuruş gözüne dizine dursun.

  uzun lafın kısası, etrafınızda buralara taşınmayı düşünen niyetlenen varsa bir an önce caydırın, aklını çelin, hatta gidip siz başka bir ev bulup oraya yerleştirin, sevap alırsınız yeminle.
  2 ... alkol var mi gencler