bugün

(bkz: fatal error)

kafam kazan gibi.
herkese geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun.
Ben bugün kendimi iyi hissediyorum aslında ama herkes "hayırdır canım mı sıkkın hasta gibisin" diyor. Vallahi kendimi kötü hissettim ha şimdi.
görünmez bir el sıkar insanın boğazını göremediğin şeyi kimseye anlatamazsın umursanmaz bilinmez garip kötü bi duygudur.
yorucudur. zamana bırakırsınız zaman da çok yardımcı olmaz. yavaş yavaş göğsünüze oturan o öküzü kaldırmaya çalışırsınız sadece.
Kendinden başka ilacın olmayacak gerçeğini yaşatır.
Bir kişi sormaz ahvalinizi.
Tam cok iyi hissettigim anda ansizin aklima geliyor ve iyi hissettigim icin kotu hissetmeye basliyorum.
Kalbim boğazımda atıyor sanki.
bana; Ben buyum, denmesi; yeterince kötü hissettirendir.
Bunalıma girip neden bunaldığını bilmeme durumu galiba.
4 5 gündür kendini kötü hissetmenin ilersinde bok gibi hissetme durumuna geçiş yaptı :(
kalabalık arasında kendini dışlanmış gibi hissetmek çok boktan bir durum. grup içinde herkesin yapması değil önemli olan bir kişinin bile size olan tavrı , davranışlarınızı kısıtlamanıza, olmadığınız gibi davranmaya itebilir. gereksiz çıkışlara ya da haddinden fazla suskunlağa yol açan bu durum aslında kişinin ortamda mutlu olmamasından kaynaklanır.kendini fazlalık, ortama ayak uyduramamış hatta dışlanmış hisseder.

bu gibi durumlarda herşeyi üzerinize alınırsınız illaki olumsuz laf sokuşturmaları, herkesin güldüğü size göre komik olmayan espirileri. o değil de gerçekten çok boktan bir durum. kendinizi ortamda kötü hissettiğinizde anidin siktir olup gidilmeli.
vizesi 30 olan dersi aa geçmeyi düşünmek.
Geri dönüşü olmayan,yıllarca vicdan azabı çekeceğim hatalar yapmanın verdiği duygu durumu.
Telafisi imkansız hatalar yapılmıştır.
Bayadır icinde bulunduğum durum.
gelmeyen mesaj yüzünden olabilir.
Tam şimdi hissedilendir. Önümde de kitap açık hadi çalış yapabilirsen.
Şuan bulunduğum hal.
ülkenin yarısının bugün hissettiğidir.
Genelde hastayken ortaya cıkan durum. Evinde oturup bilgisayar oynayan yatagında yatan icin pek sorun yoktur ancak bu kavurucu yaz gunlerinde calısmak zorunda olanlar icin x2 kotu his uyanır.
gelecek kötü bir olaya hazırlanmak.
ha şimdi öleceğim galiba lan durumu. durup dururken vücutta çeşitli bölgelerde ağrılar hissetme.
içinde ki tigger gitmiş, yerine Eeyore'u koymuşlar gibi bir durumdur.
(bkz: anksiyete)