bugün

insan hep lanet etti. hayatı boyunca bir şeylere sövdü fakat en kötüsü bu olsa gerek. intiharlara sebep olanı, asosyallik denen lanete kapılmanı sağlayan bir sövme işlemi.

4.5 yıl öncesi:dün gibi hatırlıyorum. o voleybol oynuyor arkadaşı ile ben ise dışarıda kendi arkadaşlarımla dolanıyorum. onu görüyorum tanışıyoruz, hoşlanıyorum.

4 yıl öncesi:bir arkadaşım geliyor ve nmut bu kız senden hoşlanıyormuş diyor. fakat ben bunu bilmiyorum, utanıyorum. yalan söylüyorlar diyorum.

3 yıl öncesi:onunla düzenli bir diyaloğa sahibim artık. konuşuyoruz ve okula giderken hep karşıma çıkıyor. onunla beraber yürüyüp, konuşuyoruz.

2.5 yıl öncesi:okulun hizmetlisi kapıda bizi görüyor ve ''maşallah nmut ne güzel yakışmışsınız.'' diyor. o utanıyor kızarıyor. hızlandırıyor adımlarını. ben de hızlanıyorum fakat tek kelime etmiyorum.

2 yıl öncesi:bana sarılıyor... daha fazlasını hatırlamıyorum. tüm sınıf seyrediyor.

1 yıl öncesi:telefon numaramı istiyor fakat benim aslında sevmediğim sadece daha asosyal olmamak için beraber olduğum kız arkadaşımdan. bir daha haber alamıyorum...

günümüz:ben ona artık dayanamayarak söylüyorum ve bana ''ben seni o gözle görmedim.'' diyor.

yaptğım hatalardan dolayı kendime her gün lanet ediyorum...
birçok sebebi olmasına rağmen, genellikle umursanmadığını düşündüğün anda yada değersiz olduğunu hissettiğinde kendinden başka kimseye zarar vermeyen, gereksiz eylem. bu durumdan kurtulmanın yolları basittir. bu bazen bir sigarayla çözüldüğü gibi bazen de sizi kendinize lanet etmeye sevk eden veya edenler her kimse, s.klemiyorum artık sizi deyip rahatladığınızı hissedebilirsiniz.