bugün

aradığı kişiyi kısa bir süreliğine paralize eden, şoka sokan, muhtemelen oldukça meşgul, kafası karışık, bir süreliğine tatile çıkmasında, kafasını dinlemesinde fayda olan insan.
her şekilde verilecek emire amâde olan insandır.
telefon kullanması yasaklanması gereken, aradığı kişiyi geçici olarak şoka sokan, uçmuş insan.
direk yüzüne kapatmayı hak etmiş olan insandır.
(bkz: ben aradım sen kimsin)
kimlik karmaşası yaşayan insandır. yardım edilmelidir.
kafası güzel insandır.
(bkz: yanlış aradığı numaraya siz kimsiniz diyen insan)
karşıdakinin çağrısını meşgule düşürüp, kendisi geri arayan insandır.
(bkz: ya ne olacağıdı)
kendi telefon edip "buyrun" diyen insanın bir üst modelidir.
bir inatlaşma sonucu 8 kereye kadar efendileşilmiştir! bu türlerin birde beta versiyonu olan tip ise; telefonla arayıp daha kendini tanıtmadan "alo kiminle görüşüyorum" diye soran gizemli kişiliktir. mümkünse bu iki şahsiyeti bir eve toplayıp benzin döküp yakınız...
(bkz: alo kiminle görüşüyorum)
(bkz: sen aradın önce kendini tanıt denyo!)
bir inatlaşma sonucu 8 kereye kadar efendileşilmiştir! bu türlerin birde beta versiyonu olan tip ise; telefonla arayıp daha kendini tanıtmadan "alo kiminle görüşüyorum" diye soran gizemli kişiliktir.

(bkz: alo kiminle görüşüyorum)
(bkz: sen aradın önce kendini tanıt denyo)
üstüne fazla gidilmemesi gereken insandır.
(bkz: olur öyle)*
telefon kulağında o kadar uzun beklemiştir ki kendisinin aradığını unutmuştur.
bir kimsenin çok sıkıldığı bir ortamda yapabileceği bir davranıştır. genelde insanları incitmemek adına başvurulan bir yalan çeşidi olabilir.
kapıyı çalıp kim o diyen insanın benzeridir.
garip insandır.
Belki de Yüzüklerin Efendisi'ni aramıştır.*
kendi telefon edip susan insandan bir tabaka yüksek olan insandır.
-alo?
-efendim?
-pezevenk sen aradın sen anlatıcaksın.
Dalgın bir anında telefon eden insandır.
- efendim??
+ ben hakan bey
- bey mi ahaha bırak da buna biz karar verelim!
kendine gelen cevapsız çağrıya dönüş yapan insandır .
telefonu açan kişinin ismini hatırlamak için zaman kazanmaya çalışan insan davranışıdır. genelde yaşlılarda görülür. yada kendi sesini duyurarak ben senin adını hatırlayamadım, sen beni tanı demenin başka bir yoludur.
olmayacak dua ya amin demek. bunun olması için biz türklerin neslinin tükenmesi gerek. yani bu baslıkda boş hayaller ofisinin mahsülüdür.