bugün

sozlugumuzde son donemde yasanan moderator jubılelerınden dolayı her yazarın aklına gelen 'ne oluyo lan' sorusuna hem bır son vermek hem de demokrasi cıgırtkanlıgı yapılan su donemde diger butun sozluklere iyi bir ders verecek olan kampanyadır.
hic bir ortamda koyun degılız sozlukte de olmamalıyız koyun muamelesi goruyorsak da cobanımızı secmelıyız. *
(bkz: 367)
(bkz: çılgın gençlik)
(bkz: sözlüklere demokrasi gelmesi)

(bkz: sözlüklerde godot u beklemek)
aday olduğum kampanya.

(bkz: mazot alana üstüne para veriyorum)
(bkz: herkez 1 nci nesil olacak)
once herkes yazması ogretılecek iyi bir slogan olsa gerek.
her moderatör boşluğunda yankılanan özellikteki istektir. tabii yanıt yine echo olur...
**
bakın derin dünya devleti (uzundan kenarından erinmeyin de bir bakınız: imparatorluk) protokolcüleri bu konuda ne diyor:

"sadece kayıtsız şartsız sert kabiliyetli hatta zalim bir şekilde hükmedecek kimseler iktidar dizginlerini bizim Siyon liderlerimizden alacaklardır"

(kaynak: atilla akar, derin dünya devleti)
demokratik bir ülkede (bkz: buna ben bile inanmadım) demokratik radikal bir sözlük yakışır.
süreç işlesin. adaylar belli olsun, katılımın yüksek olması sağlansın, en çok tanıdığı olan mod olsun. son tahlilde zall da tahtından indirilip yerine başkası seçilsin, zall'ın yerine adayım. demokrasinin çarkları dönsün..

(bkz: açın önümüzü)
(bkz: neee demeokrasi mi dedin)
uygulanırsa süper olacak. Diğer sözlüklerede emsal teşkil edecek ılımlı sözlük modeli.
düşünmesi bile güzel. *
seri eksi veren ibneler kadro dışı edilecek ve seri artı oy veren melekler transfer edilecek vaadlerinin görülebileceği kampanya.
(bkz: demokrasi geldi hanııııımmmm)

(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: vuymayın abiley)
güncel Önemli Başlıklar