bugün

hamdolsun ekrem imamağlunun laik teknolojiyi yerinde kullanıyor. dün metro yolunda kendi kendine giden metrobüs karşı yönden gelen diğer metrobüse kafadan çarptı. sizin yaptığınız işin taa.

Nasıl yani ya, olum bu nasıl iştir?

görsel
troll dedim ama gerçek çıktı. nasıl oluyor ibb yetkilileri nerede.
sürücüsüz metrobüstür.
Metrobüs hiç değilse gidiyor. Bu yobazların hollanda'dan kıyamet kadar para verip ve tabi rüşvet alıp ithal ettiği metrobüsler yokuş çıkamıyor, manevra yapamıyordu.

Frank, öyle bir sıçtınız, ne deseniz bin beterini yaptınız ki cevabınızı vermek gayet kolay oluyor. Boşuna uğraşmayın.
cuhapenin aynasıdır. bunların olduğu yerde hizmeti geçin ot bitmez. 12 ay kaldı eko arkana teneke takıp göndereceğiz seni.
şaka gibi amk.
Ekrem bu konuda hakikaten sınıfta kaldı. insaflı davranmasının bedelini ödüyor biraz. Çeyrek asırdan fazla bu takunyalılar yönetmiş şehri. Hiç mi aklın çalışmıyor be herif. Her yere çöreklenmiş bu pırasa bıyıklılardan ne diye kurtulmadın, diye sormazlar mı adama? Belediyenin tüm kademelerinde tasfiye yapman gerekirken, insaflı davranırsan bu ve benzerleri olur tabiki. Ben olsam; gözünün yaşına bakmadan alayını işten atardım. Toptan temizlik... insafın kurusun Eko!
bu olayın sırrı hala çözülemedi mi? nasıl bir arıza yüzlerce metre sürücüsüz şekilde hareket ettirmeyi sağlar böyle bir aracı akıl alacak şey değil. kesin biri eğilmiş gaz pedalına basıyordur diyeceğim ama kafadan girdi yani bu riski kim alsın, nereden baksan tutarsızlık.
ekrem cumhurbaşkanlığı peşinde koşarken, doğaüstü güçler ele geçirmiş belediyeyi.
Belki cinlenmiştir abartmayın.
Akp belediyesinde olsa afete mafete baglarlardi.
laik teknolojinin nelere kadir olduğunu görmemize vesile olam mevzudur. evet..
(bkz: sürücüsüz metrobüs)
görsel
imamoğlu döneminde olmuştur.
laik teknolojinin yeni icatlarından birirdir. adamlar çalışıyor (geriden) durduramıyoruz.
ibb nin hafızalara kazınan asla unutulmayacak iz bırakan icraatıdır..
Şu kesin siyasal bir olaydır aq bilerek yapılmıştır.
(bkz: laik teknoloji)
(bkz: kemalist bilim ve teknoloji merkezi)
(bkz: sürücüsüz metrobüs)
Işıklı başkanımızın bir yeni icraatidir nonoşlar. akepeliler bilmez mesela. Ama algı, kurgu yapmasını çok iyi bilirler
Neymiş efendim, metrobüsü Özal yapmışmis felan filan, siktir ayol
Ayh özür dilerim, kendi kendine giden metrobüsleri Ekrem başkanım yabti, Pislikler. izmir de yerin külometrelerce altında gizli, kemalis eyitim, bilim ve teknoloci merkezinde, yine uzman kemalis (sanzumanci) bilim insanları tarafından hayata geçirildi bu puroce. Rol modeli de kara şimşek bunun, kitt gibi kendi kendine gidiyor, yeri geldiyinde uçuyor, pursuyit mode on. ???!!!₺₺₺
güncel Önemli Başlıklar