hatta şöyle bir şey söyliyim, bu eleman birine dava açarsa kainat s.ksin beni. o kadar da netim bak. 20+ yıllık hukukcuyum bu kadar da emin konuşuyorum.

öyle cimer e ihbarla falan da olmaz bu işler. kapı gibi avukatlık kanunu var, başvurucunun kimliğini de öğreniriz evelallah sonrası malum gelsin tazminatlar.
geçirilip gidenlerin uğramadığı başlıklardır.
dava açamaz o rahat ol. açarsa kimliği deşifre olur zira o nedenle anca rüzgar yapar burada, geçir gitsin.
(bkz: k k nun geceliği 300 bin tl den tatil yapması)
Bu makarna insan nasıl bir enerji veriyorsa, ben okumaya, cevap vermeye yetişemiyorum, ak-itlerin başlık açmaya yetiştiği kadar.
Ekreme iletin, 2500 tl yanında bizede makarnada dağıtsın.
Ulan yoksa bunlar badelenmeylemi böyle enerji depoluyorlar?
Uğramayınca hiç yokmuş zannettikleri başlıklardır.

(bkz: muharrem ince nin başörtüsü yasağını savunması)

Ama 24 haziran sonrası yüzde yüz girecekleri bir başlık biliyorum:

(bkz: Türkiye den siktir olup gitmek)

Beybi!
Entry göremediğim başlıklardır donuzlandınız.
(bkz: nazım hikmet hakkında gerçekler)

kemalistlerin gerçeklerle yüzleşmekten korktuğu ve cehaletlerinden utandıkları başlıklardır.
(bkz: dersim)
(bkz: chp nin gerici kültürsüz ve cahil bir parti olması)
siklenmeyen başlıklar olsaydı daha uygun bir başlık olacaktı.
(bkz: chp nin iski yolsuzluğu)

(bkz: ak parti gelmeden önce)
kemalistlerin uzak durduğu başlıklardır. uğrasalarda konuyla alakalı konuşamazlar.

(bkz: chp nin rte nin ermeni açıklaması na yorumu)

(bkz: #23252253)
globalleşen dünyada hala kemalizm de kemalizm diye tutturan nadir milletlerden biriyiz. ideolojik dürtülerin senelerce çocuklarımıza dikte edildiği bu anlayışın artık bir işe yaramadığı geçerliliğini yitirdiğini görmekteyiz. bu anlamda hala kemalizm mi kaldı diyor ve uğrasa da uğramasa da bir anlam ifade etmeyeceğini düşünüyorum. ideolojilerinizi bir kenara bırakın ve yalnız doğru olana odaklanın. bu ülke sizler gibi sırf ideoloji diye tutturanların peşinde koşmaktan sizin dediğiniz muhasır medeniyetler seviyesini yakalayamadı bu anlayış devam ederse sürdürülebilirliği kalmayan bu düşünce pek çok şeyi daha gözden kaçırmamıza sebep olacak ve o adımlar hiç gelmeyecektir.
birbirinizi tatmin edin diye sizi başbaşa bırakıyoruz. biz halden anlarız.
genelde faşizmle ile ilgili başlıklardır. zira kendilerinden bahsedilmesinden pek hoşlanmıyorlar.
yarrrraaakk kafalilarin, anlamayacagi basliklardir.
(bkz: taksime işeyen eylemci)
ülkeyi, bilmem kim, bilmem ne olarak ayırcı her türlü başlığa karşı bir kesim de vardır ki onlar hiç bir başlığa giremez, öyle bön bön bakarlar.
(bkz: am)
(bkz: göt)
(bkz: meme)
(bkz: şakirt başlıkları)

ben bu kemalistlerin sikiştiklerine falan da pek inanmıyorum. kafamda öyle bir algı oluşmuş. onları denizde, plajda güneşlenirken, bir den genç kemalistleri yiyişirken hayal edebiliyorum. yok lan onlar sikişemez!
şakirtlerin çook geniş bilgilere sahip olduğu başlıklardır. sizler döktürürken bizim ne haddimize entry girmek.
don' t feed the troll mantigiyla yapilmis olabilecek hadise.
(bkz: eylemcilerin metroya gaz bombası atması)
(bkz: vah canım benim)

(bkz: kaç kişiydiler)
(bkz: atatürk ün maaşı)