bugün

Ben Atatürk'ü inancım gereği sevmiyorum. Kemalist leri de tebrik ederim atalarının yolundan gidiyor. Sorun yok.
kemalistle ne işin var ?

onlarında donsuz dinciden farkı yok.

mustafa kemal e bak.
yobazlar yüzünden dinden soğumanın dengi olan durum. Sanırım banada yaklaşıyor, yaklaşmakta olan.
biz de biliyoruz atatürk komutandı bu ülke kurtarılırken, biz de biliyoruz en çok emeği geçen kişi (ki severim de atatürk'ü, zamanının çok ilerisinde bir liderdi) fakat feyzbukta her yere ''yahuşuhlu atam <3 <3'' gibisinden vıcık vıcık şeyler yazmaları beni tiksindiriyor. atatürk'ü bilmesem ondan da soğuyacağım ya lan.
Aslında bu bir zayıflık değildir. Atatürkü sevememiş olmaya saçma bir bahane arayışına girmektir. Korkaklık denebilir. Şöyle dolu dolu sevmiyorum ulen nedeni de kimseyi ilgilendirmez diyemiyorsan ne anladım ben o işten.
Basit insanların ağızlarında her zaman güçlü isimler olacaktır veya sevdiğiniz bir ismi her zaman size ters düşecek şekilde sevecek insanlar olacaktır. Onlara bakarak o insana olan duygularınızı şekillendirmek düpedüz zayıflıktır.
Kemalitlere rağmen Atatürkü seviyoruz.
biz tayyip yüzünden islamdan soğuyor muyuz?
kıvırma ak it kıvırma.

çık güzelim çık ortaya çık.
bu öyle bir vebal ki hiçbir kemalist altından kalkamaz.
istediğiniz kadar anıtkabir'e gidin, sebebiyet verdiğiniz bu durumdan dolayı atatürk ün yüzüne nasıl bakacaksınız.
yarın bu yüzden hesaba çekilirsek sorumlusu sizsiniz ey kemalistler.
bunun vebalini hiçbir kemalist ödeyemez diye düşünüyorum.
Chp yüzünden daha mantıklı. Parti her türlü teröristi koruyor her türlü hainle birlikte oluyor sonra izmir marşı çalıyor. Fetö ya karşılardı fetö hain çıkınca onuda savundular. Şimdi pkk lı dhkpc li fetöcu kim varsa özgürlük istiyorlar. Chp seçmeni tüm fetöcu pkk lı dhkpc li sanatçı gazeteci medya kim varsa onları okuyup haberleri ile siyaset yapıyorlar. Sonra bak oğlum bunlar pkk lı dhkpc li fetöcu bak işte deyince yok çözüm yaptı akp yok bitsin bu hasret dedi. Lan oğlum bununla ne alakası var sen yapma deyincede ağızdan köpükler çıkıyo. Çözümde hdp ye calışan devlet yerine pkk safına geçen dhkpc pkk ile geziyi yapan can dündarla birlik olan dhkpc lilere pkk lılara özgürlük adalet diyerek hepsine siper olan fetöcu medya , şirket , gazeteci haine destek olup siper olan partiye tek laf etmeyip. Eski fotolarla yok çözüm süreci yok ayakkabı kutusu. Lan adamlarin amacı belli diyon yok doğru tayyip istifa ermeni kemal başa. Yasasın devrim lenin marks deniz gezmiş berkin izmir marşı kafayı yedirirler adama.
Bu ne kadar da doğru bir cümle. Bravo. işte bir şeyi yapmak önemli değil. Nasıl yapmak önemli diyoruz ya. Hah işte tamda o durum.
bunu kimse inkar edemez herhalde.
kemalistler bunun hesabını veremez. atatürk ün yüzüne nasıl bakacaksınız.
Hatadır.
Atatürk bu ibneleri görse Makedonya'da kafe açardı. AMK sülükleri ne emdiler Atatürk'ün mirasını.
Ulan kemalist ne AMK duğum;
görsel
Açıkca atatürk ve cumhuriyet nefretini dile getiremeyen insanların uydurduğu kılıf. istisnalar olmakla birlikte bu tiplerin ağızlarından düşürmediği "kusursuz olan islamdır, müslümanlar değil" sözüne ne demeli o zaman? Hiç bu müslümanlar yüzünden islamdan soğuyan var mı aralarında? Bırakın yani ayak yapmayı, atatürk'ü, cumhuriyeti sevmiyorsanız direk sevmiyorum deyin olsun bitsin.
Varolan durum ama kendileri sıcak olanı soğutmaktan çok daha önce soğumuș olanı soğuk tutuyorlar. Yani atatürkü sevmeyene sevdirecek șeyleri anlatmıyorlar sadece vatan haini, șerefsiz, baban kimdi bilemezdin, yunan tohumu, yallah arabistana, olmasaydı olmazdın gibi içi boș șeyler söylüyorlar.
Maalesef günümüzde geçerli olan durum. Soğuma değil de mesela cumhuriyeti içten içe kutluyorum ama bu işi şova dönüştüren kemalistler yüzünden sağa sola cumhuriyet bayramınız kutlu olsun yazasım gelmiyor. Gerçi atatürk e karşı nötr bir insanım.
müslümanlar yüzündan islamdan soğumak. saçma. muhakeme yeteneği olmayan insanların düşeceği kuyu.

(bkz: senin soğuyacağın varmış kardeş)
sen atatürkten soğumaya bahane arıyormuşsun kardeş. denk gelmiş. hepsi bu.
amel defteri kapatılmış arapları niye putlaştırıyorsun o zaman irecep?