bugün

kemalist diye adlandirdiginiz adamlarin bazilari sizden daha iyi ama neyse.
Yok lan kilmiyoruz. Bizim boyle totemlerimiz var kocaman. Her cumartesi etrafinda tamtam calip boga billuru tokusturuyoruz.
kemalisti tayyipcisi mi var bu işin. ibadet etmek ayrı bir olay baya karıştırmışsınız sevgili yazar. ibadetini yerine getirmek isteyen her müslüman namazını kılar, bunun kemalist olmakla bir alakası yoktur.
En kralını bile kılıyor.
Mesela Muharrem ince her gün cuma namazı kıldığını söylemişti.
Hatta toplam 50 kere namaz kılmış. https://youtu.be/9Q3VShfxra0
beni cumaya çağıran kemalistte bizzat sövmüşlüğüm vardır. o yüzden kılıyorlar. genelde bunlar peşembeden içip cumaya giden tipler oluyor ama allah a falan inanıyorlar. bunlrın anavatanında kaldım lan ben. bana mı anlatıyorsunuz?
tatlı su müslümanı, kalbim temiz müslümanı, o allahla benim aramda müslümanı hep bunlar.
içlerinde ateist de var ancak sanıldığı kadar çok değildir. en çok ateist çıkartan solcular oluyor genelde.
Ülkenin her kesiminden namaz kilmayan olduğu gibi kılan da vardır. Cuma vakti bağdat caddesine giderseniz camilerin cemaat ile dolduğunu görürsünüz.
he besmele çekince dünyayı kurtarıyorsunuz bravo. pis kemalistler besleme çekemiyor ondan düzlüğe çıkamıyoruz.
Bismillahirrahmanirrahim.

Allahım, sen ülkemize nifak sokmaya çalışan başta, türk ve atatürk düşmanı olmak üzere, ülkemiz üzerinde tüm plan yapanların planlarını başlarına geçir yarabbi..ya Rabbim vatanımızı bölmek isteyenlere fırsat verme, vatan hainlerine fırsat verme. Bizlere dünya ve ahirette iyilik ve güzellikler ihsan eyle. Vur düşmana aman verme, zaman verme yarabbimm.

Amin.

Açık ve net evet.
din meselesi özel ve kişiseldir.
kılmıyorlarsa kılmıyorlar sana ne?
kılmıyoruz.
Kemalist olmak laik ve modern olmaktir her goruse saygili olmaktir laiklik ise din ve devlet islerinin ayrilmasi farkli olarak ele alinmasidir dinsizlik katiyen degildir. Ek olarak kemalistlerin aksine dinine bagli gorunen (!) ve bununla ovunen insanlar kemalistlere bu gibi ithamlarda bulunarak kendi izlenimlerini pekistirmeye calismaktadirlar.
kılıyorlar. bu ülkede görüş olarak namaz kılmayan yok. vahşi din islam hepsini asimile etmiş. olsaydı inanın ben o görüşü savunurdum. namaz kılan biriyle aynı ideolojiyle anılmak benliğime hakaret çünkü.
görsel
Kılan da kendine kılmayan da kendine bize ne?
ohooo nerde bir tane namaz kılan kemalist görsem vallahi dişimi kırarım yahu.
sanane!
allahla kul arasında bir ibnenin işi olamaz.
siktir.
ortama ayak uydurma adına namaz kılarlar. kemoş birini namaz kılarken takip edin yanındaki adamdan kopya çekerek namaz kılar evet...
kemalistlerin kendilerine hayırları olmaz kimseye zaten olmuyor .

hatta bir çoğunun inadı yüzünden geri adım atmadığını bilmekteyiz . kibir ve inat çok pis bir hastalık ve davranıştır . şeytan ve şeytanlaşmış kişiler çok sever o ayrı konu !

bu derece ler yani .
bize ilgilendirmez. allah ile kul arasındadır.
Kılıyor da olabilir kılmıyor da... Esasen gerçek muslumanı ilgilendirmeyen konudur... Böyle yapınca insanlar islama yönelmiyor aksine uzaklaşıyor... Yapmayın şunu...
Benim 4 dedem şehit olmamışsa bu sözlük benim, şayet olmuşsa senin üzerinden geçsin mi diye hiddetle ortaya koyduğum durumdur?

Ulan at kafalı! Ben senin taptığın için askerlik yapmadım. Kendi değer verdiğim şeyler için gittim mücadelemi ettim.

Klavyeden atıp tutmakla olmaz. Şimdi çektirdiğim resimlerimi, nerde; nasıl askerlik yaptığımı buraya koymak isterdim lakin bu iş şova dönüşür.

Askerde şehit olmuş dedelerim sosyete çocuğu değillerdi yavrum. Değil fotoğraf, acaba fotoğraf makinası gördüler mi diye merak ederim.

Mesaj kutunu bana aç sana resimlerimi ve nerelerde askerlik yaptığımı atayım. Hem bakarsın tertip çıkarız!

Kıskandın mı cicim!
Evet kılar.
akp'liler namuslu yaşıyor mu?
namuslu derken yani çocuk sikmeden,hırsızlık yapmadan,haram yemeden,ülkesini satmadan.
--spoiler--
ibadet; yaratılışın gayesi, (Zariat suresi 56. ayet) Yüce Allah’a saygı ve bağlılığın açık bir göstergesidir. ibadetin ruhu samimiyet ve ihlâstır. ibadetlerden asıl maksat, Allah’ın rızasını kazanmaktır. Samimiyet ve ihlâstan yoksun, riyanın karıştığı bir ibadet, sahibine hiçbir fayda sağlamaz. Nitekim Kur’an-ı Kerim’de: “Yazıklar olsun o namaz kılanlara ki, onlar namazlarını ciddiye almazlar. Onlar (namazlarıyla) gösteriş yaparlar.” (Maun suresi 4–6) buyrularak ihlâstan yoksun olarak ibadet edenleri, ağır bir dille uyarılmışlardır
--spoiler--
olum din ile devlet işlerini birbirine karıştırmayın demedik mi?