bugün

ama biz sizi kurtardık lafını refere ederek yıllarca milleti bafilemişlerdir.(bafilemek fiili burada yalnızca metaforik olarak kullanılmayıp gazi paşanın maceralarınıda özetlemektedir)
her akşam aynı saatlerde aynı 3-5 kişinin insanları kışkırtmak için açtıkları saçma sapan başlıklardan biridir. gelmeyiniz efendim provakasyonlara. görmez mi gözlerin bunları admin?!!!
Atatürk düşmanı olmanın farklı bir şekilde dile getirilmesi..
Ne de olsa direkt diyemiyorlar,bu da ikiyüzlülüğe en alasından bir örnek tabii..
örneğin kadınlara eğitim ve öğretim hakkı verdik biz ehehhe, diye övünüp, hadi kızlar okula kampanyaları düzenleyip; başörtülü kızları okullara almamaları.
evvela bakınız canlar;
(bkz: kemalist rejim ne amına koyayım)

daha sonra tanım manım;
dank diye belirtelim ki türkiye de kemalist rejim adı altında küfredilen bir rejim yoktur.
hatta kemalist rejim diye siyasal bir idare şekli de yoktur.

eğer bu düzen kemalist rejim diye laf salatalığına getirilerek, kafa bulandırmak ve atatürk'e sövmek için icat edilmiş bir rejimse evet vardır.bu rejimi dillendireleri dünyanın tüm abazanları öpsün.

bu amını beynini yardığımın gafilleri ( ki o gafiller kendilerini bilirler) cumhuriyete ve ata'ya sövmek için her türlü taklayı atarlar.

olmayan bir rejim haliyle iki yüzlü ( ki nasıl bir tespitse) olamaz. yoktur.

atatürk'ün ölümü ile meydanı boş bulan yobazlar, vatan hainleri, götü sikikler topluluğu, ingiliz uşakları akla hayale gelmeyecek fantazilerini millete kakalamaya başlamışlardır. bu da onlardan biridir.

bu ülke cumhuriyet adı altında 1950 den beri amerikan köleleri, vatan hainleri idaresi altında sömürülmüş ve sömürülüyor.

hangi vatanperver parti kazara iktidara gelse suni olaylarla yönetimden uzaklaştırılmış, rejimin dışına itilmiştir. ( (bkz: bülent ecevit) başka da örneği verilemiyor ne acıdır ki)

yani demem o ki rejimin oluşumunu ve devamını amerika, ingiltere, israil gibi ülkeler sağlıyor.
bazı avalların da eline verilen kemalist rejim masalı uyku süresini uzatıyor.

ortada ne kemalist bir rejim, ne kemalistler, ne bilmem neler var.
tören bitmiş kardeşim.

en azından şu yamalı cumhuriyete sahip çıkalım.
(bkz: kurtuluş savaşı 1919)
(bkz: türkiye büyük millet meclisi 1920)
(bkz: türkiye cumhuriyeti nin ilanı 1923)
(bkz: halifeliğin kaldırılması 1924)
(bkz: sike sürülecek aklın kalmadığı zamanlar)
kemalist takılanların yapılan yanlışları kabullenmemesi gözardı etmesi.
atatürkün türk halkını kandırıp öncelikle dini uğruna savaşanları mücadele edenleri savaş sonucunda siklememesidir.
evet kesinlikle öyledir.

(bkz: yazı) ve (bkz: tura)
"yemen bizim neyimize
sıvan düştü evimize
bak yavrular yetim kaldı
güvenmeyin beyinize"

Anadolu halkı Yani Türklük, "Hilafet denilen şey" uğruna Osmanlı hanedanını korumak için kanını canını sonuna kadar vermiştir.

Lakin!

Türk halk edebiyatında yemen bizim neyimize, asker oldum giydim yelek, anadolu yetim türküsü ve nice örneklerini 1. dünya savaşı zarfında sokmuştur. Bu türküler gökten inmemiştir. Hal böyleyken Türkü'de geçtiği gibi "inanmayın beyinize" mısrasını söyleyen bir Halk Tutup da hilafet gibi yapay, Osmanlı hanedanı gibi Türklüğe son yüzyıl boyunca acı çektirmiş bir iktidar için ölmeyi Kurtuluş savaşında da göze aldığını söylemek Savaşta şehit olan Kahramanların anısına siyasi saptırmalardan ötürü küfretmektir!

O insanlar Toprağı için, Bağımsızlığı için savaşmışlardır. Hilafet gibi karınlarını doyurmayan, Başlarını sokabilecekleri bir vatan vermeyen tam tersi yemen ellerinde vatanlarından binlerce km uzakta ölümlerine neden olan işe yaramaz kavramlar için ölmemişlerdir.

Tabi Kurtuluş savaşının Başörtüsü yüzünden başladığını sanan akılsızların böyle şeyleri tekrar tekrar dillendirmesi garip değildir. Bugün bu deli saçması şeylere inanıp Türklüğün "sözde Ümmet kardeşliği" için telef oluşunu beyinsizce "kutluyanlar" (kut kökünün temel anlamında kullanılması) Türk'ün vatanı Kıbrıs'ın oy verdikleri hükümet tarafından "Gavur"a satılmasına ses çıkarmamaktadır. Filistin filistin diye götü yanmış kedi gibi ortalarda dolaşanların hükümeti "KArabağ"ı görmemektedir, hatta üzerini çizmektedir. Batı trakya'nın halinden hiç bahsetmemekte; Musul ve kerkük'te Amerikalılarla bir olan Kürtlerin Türkmenlere yaptıklarından bahsetmeyi bırakın Tam tersine Kürtçülere destek vermektedir.
aslında bizlerin derdinin cumhuriyet olmaması, cumhuriyeti atatürkü ve yaptığı tüm icraatlerini dikta ettirmek isteyen insanların kullanmasıdır. yani türkiye rejiminin cumhuriyet değil kemalizm olmasıdır. ama bunu bir türlü anlamayanların olması da doğaldır.
bunların lafta kalması icraat için çalışma yapılması.
(bkz: altıncı nesilin atatürk düşmanlığı)
alternatif sistem gerçek cumhuriyet sistemi ile birlikte sosyal adalettir efem. üzerine ekşili sos ilave edilerek servise hazır hale getirilebilir. *bkz:swh*
lan iyi yapmış hilafeti kaldırmakla ha. hilafeti kaldırmasa zaten hikmetyar'ın ayağını öperdik hepimiz. sen atatürkün taşağına kurban ol lan. oh mis gibi yapmış.
yemişim hilafetini. vahdettin ibnesi ingiliz zırhlısı ile malta'ya kaçarken.
bir de şu var,

(bkz: sözlükte hala ata ya bok atanların fink atması)
yalandır. ikiden fazla çok yüzlüdür.