bugün

tek amacı yan hesapları kasıp ana sayfaya aktaran bir keko. kendisini kadıköyde gördüm, 150 falan boyu var kekonun, her kıza göre kısa olmama rağmen benden bile cüceydi ahahaha. bir de youtube'dan çaldığı videoların altına kendi amblemini falan koyar.

tam bir emek hırsızı. youtuber ya da channelcıların emeğini çalıp remarke yapar. bunun sayfasını beğenen tipler 75 iq'ya sahiptir.
dersanedeyken bir arkadaşım vardı, adı kemal ekşioğlu. istanbul'a gidecekti üniversite sınavı sonrasında. saçları hafif uzun, sakallı bir arkadaştı. (bkz: hayko cepkin) hayranıydı ve sık sık konser monser ne varsa gidiyordu. işin özü, uzun zamandır şüphe o mu, değil mi diye şüphe ediyordum ki tip de çok benziyor. sanırım bu vatandaş, hayat hikayesine bakınca benim dersaneden arkadaşım çıkmış oluyor. niye yazdım bunları? çünkü acayip bir elemandı, metalci takılıyor, sürekli siyah giyiniyor, (bkz: metallica) yanında (bkz: rafet el roman) dinliyordu. neyse, işte öyle. maksat yazmak olsun.
sanıyorum ki burada yazar olan şahıs. arada bir denk geliyor sayfası, şöyle bir bakıyorum paylaştığı tüm entryler burada daha önce okuduğum entryler.
ilginç tabii.

--spoiler--
internette gezerken denk geldiği komiklikli ilginçlikli saçma sapanlı içerikleri takip edenleriyle paylaşan insan evladı.
--spoiler--
sağdan soldan (bobiler, alkışlarla yaşıyorum vb.) topladığı videoların bir köşesine kendi adını koyup facebook sayfasında paylaşan ve bu yolla iticilikte sınır tanımayan şahıs.

örnek video: http://www.facebook.com/v...140145278&pnref=story

cezmi kalorifer nispeten daha özgün paylaşımlar yapabilmektedir, öneririm.
facebook sayfasında kukla'nın entrysini paylaşan kişi.
o değil ben gururlandım nedense.
sürekli kemal kılıçdaroğlu'yla karıştırdığım adam.

(bkz: kemal kılıçdaroğlu ve paylaşımları)
internetin en büyük virüsü.
kısa filmlerde kurgu yapan biridir. aynı zamanda ekşioğlu ailesinde mütait (nasıl yazılıyodu bu amk) olmayanlardan biri. kendisi after effects programını ustaca kullanan biri buda onun maaşına 3 bin tl ek olur. aynı zamanda sosyal medya danışmanı, uzmanı. bir çok twitter, facebook fenomeni elinden çıkma, yardım almakta. kendisi ilk başlarda wordpress yazılımı da yapıyordu ama artık wp açtığı bile yok.
Baya baya kendini kıskandırmayı başarmış kişi. lan hala yırtınıyorsunuz adam arak yapıyor diye sanki kendisi ben hazırlıyorum diyor.
tek işi internete düşen videoları alıp kendi ismini kenarına yapıştırarak sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak olan kişi. ek geçim kaynağı olarak dönercide garsonluk yaptığı söylenir. bu ve bunun gibileri idol alanlara diyecek tek lafım var, gidin üniversite falan okuyun. adam komedyen olsa hak vereceğim de, bildiğin çalıp çırpıp kendi adıyla paylaşan bir adam, nesini örnek alıyorsanız artık.
adını herkese duyurabilen sosyal medya başarısı.
alkislarlayasiyorum'dan video araklayan şahıs.
okan bayülgen'le ilgili ordan burdan bulabildiği ne kadar bok atıcı video varsa üzerine adını yazıp kendi ürünüymüş gibi pazarlamaya çalışacak gibi duran, en büyük başarısı movie maker kullanmak olduğu aşikar troll.
son videosundaki yorum düşündürür

--spoiler--
asdfg kemal itiraf et artık kimden para alıyosun bu okan bayülgen karalamalarını ortalığa pompalamak için
--spoiler--
gercekten yaran vıdeoları olan facebook unlusu kısılık.
internette eğlenmeyi bilen eğlenirken bizi de eğlendiren insan.
Ne halt yaptığını anlayamadığım internet ünlüsü. internetten gördüğü videoları görüp kenarına bir yerine "Kemal Ekşioğlu" yazıp paylaşıyor ve ünlü oluyor. Bobiler, Youtube vb. sitelerde kendi emeğiyle o kadar iş yapıp da hala ismini duyuramamış yığınla insan varken bu adam ne yapıyor da ünlü oluyor anlayabilmiş değilim.
bir şekilde (nasıl bilmiyorum) facebook sayfasını beğendirtmiş bana. spam diye şikayet ettiğim kişilik.
hırsız. alkışlarlayaşıyorum'dan video çalmasıyla ünlüdür. sakalına...
Son zamanlarda cok cekici gelen kisilik.
cezmi kalorifer özentisi bir kişilik.
bir adet ekran kartıyla meşhur olmak için çırpınan yurdum abazasının en önemli temsilcisidir. sağda solda gördüğü videolara kendi adını etiketleyip tekrar paylaşarak içindeki spielberg'ü çıkarmaktadır. gördüğünüz an uzaklaşın.
fırsatçının önde gideni, hala seveni varmış denyonun demek ki, bu adam başkalarının videoların altına adını yazarak para kazanıyor, gel dava aç bana diyor resmen, facebookta telif hakkı denen bir olay var fotoğrafınız başka bir grupta yayınlansa dahi grubu şikayet ettirip kapattırmanız mümkün, eğer millet ciddi uğraşsa bunla başkalarının sırtından geçinen enik ve hayko kuyruğu adam olmazdı, donanım haber'de bile paylaşımlarını çaldığı insanlar mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_48546719/tm.htm

adam formspringinde bütün sözlükçülere laf atmış, kendini sözlüklerden daha değerli marka olarak görüyor sanırım, tepe taklak ederler egoyu sıfırla, herif arkasında ki ergen insanlarla sosyal medya nabzını tutan yazarları bir tutuyor, vay anasını sike sürülecek akıl yok bu liselide.

yazılanları okudum da ,büyük ihtimalle bir çoğu yanına yörene erişememiş insanlar ve buyüzden çaplarınça karalıyorlar.burdan onlara yapmayın etmeyin eylemeyin ezikseniz çevrenizce eziklenin diyorum.25li yaşlarımda avukat olacağım sanırım

Onlar da haklı tabi anonim olarak rahatlatmaya çalışıyorlar kendilerini *
Eksioglu responded 2 weeks ago
kadir kirişçi özentisini çıkaran orijinal adam.
Kemal Ekşioğlu kimmiş (bkz: Kadir kirişçi) dururken...
Kemal ekşioğlu
zahid sarıhan
talha özen
taci kalkavan

Bu insanlar idolüm olan sosyal medya fenomenleridir.