bugün

ozzy osbourne'nin ordek gibi kizi. yaptigi muzigin babasina hakaret oldugunu anlamamis galiba. boyle soyunmalar, paris hilton'la poz vermeler filan. tamam kendi hayatini yasayabilir ama babasi da bir mihenk tasiydi, bu kadar rezil etmenin ne anlami var.
bu aralar accessorize nin reklamlarinda gorulen basarisiz sarkici
yüzü cok güzeldir.obez oldugunda bile yuzu kendini begendirmeye yeterliydi.su siralar fiziginide duzeltme çabasinda.
annemin dedigi gibi''insan ne cekerse evladindan ceker'' lafini kelly osbourne icin soyleyebiliriz.
bu kadar rezil bir sesi oldugu halde album yapmaya calismasi;hem kendine,hem ailesine,hemde akla zarar.bir ara sesi bir parcasinda bana guzel gelmisti.
ama canli performansinda gordum ki gelişen onun sesi değil,SES TEKNOLOJiSiymiş.O zaman bu kız icin ''Allah tependen baksin emi!'' demistim.çunku kendini hem ses hemde muzikte gelistirmesi icin her turlu imkani mevcut.ama gelin gorün ki kellyde o ışık yok.ancak goruntu ve küfür var!zaten en son kardesi ile hap ve uyusturucuya karistigini,tedavi oldugunu duymustum.
bunca seyden sonra o muhtesem anne Sharon'un kanser olmasina sasmamak lazim.
dombilidir,taocudur,o babadan böyle bir kız çıkması hayret vericidir.
fazla üzerine gidilmemesi gereken götlek kadın.
piyasadaki diğer şişirme rock bebeklerinden çok da farklı değil ki.
belki tek farkı, albüm çıkarmak yada ünlü olmak için kasmasına gerek olmaması.
babası çok büyük adamdı, para desen denizde kum bunlarda paraydı zaten, çocukluğundan beri de medyanın içindeydi, çocuk selebritiydi, sıçtığı bok haber oluyordu filan..
eh, bütün bunlar o kocaman gövdede birleşince, rock chick kesiliverdi başımıza.
bir tür, "birşey olmalıyım, birşeyi de başarmalıyım" kompleksiyle belki de.
eh, kız bakıyor etrafta avril lavigne tarzı hatunlar kol geziyor.
üstelik hem güzeller, hem iyi kötü birşeyler yapıyorlar, albümleri satıyor, bütün bunları da anne baba desteği olmadan, para pul, şan şöhret olmadan başarabilmişler.
eziliyor tabii bunları gördükçe.
"ben de! ben de!" oluyor.
ve bugüne kadar değerlendiremediklerini kullanarak albüm yapmak istiyor.
ha ne oluyor, sıçıyor sonunda. albüme sıçıyor.
ama deniyor en azından ya. onu da anlamak lazım. öyle işte.
life as we know it adlı gençlik dizisinde boy göstermiştir.
(bkz: one word)
bir ara kilo vermiş, güzelleşmiş, aksesoorayzz mağazalarında resim resim kapak kapak olmuş, "aha! düzeliyor yavaş yavaş" dedirtmiş, ancak yine albümü tutmayınca, yine uyuşturucuydu filan bağlanınca şebekleşmiş, yeniden domuzcuk formatına dönmüş hatun. ah be kellym, ne yaptın sen çocuğum ya.. ne olacak senin bu halin böyle.. yazık.
zayıfladıktan insanların ona karşı davranışlarının değiştiğini ve şişman insanlara kötü davranıldığını söyleyen insan evladı.