bugün

aralarından sadece paçayı yiyebilirim sanırım.
Acıkan kızdır.
Bunların hepsini bir arada yiyorsa, çok acıkan ve sağlığına dikkat etmeyen kızdır.
Halı sahaya çağırın onu. Birlikte berbere gidin. Pes atın vs.
" yanınızda geğirirse vurun " kızıdır.
midesiz kızın tekidir.
Gelsin alnından öpecem o kızın.
şırdan yiyen kızla yarışır.
Sağlıklı kızdır. Et ve et ürünleri sakadatlar, bağışıklık sistemi ve Zayıf bünye d vitamini eksikliği Kansızlık kemik erimesi v.b. için birebirdir. insanın içi alıyorsa bu gıdalardan beslenmesi, 20 günde yetişen hormonlu suni yemli çiftlik tavuklarından 100 kat daha faydalıdır.
sakatat sevmenin cinsiyetle ne alakası var bilmiyorum ama gecenin bir yarısı kokoreç yemek için evden kaçan bir kızım.
Kellepaça çorbası, söğüş, kokoreç ve midyeye bayılırım.
kalkıp burada hakkında güzellemeler yapmayacağım insan.

kelle paça, işkembe vb. severim ama ne seveni göklere çıkarırım ne de sevmeyeni yererim.

bırakın kim ne istiyorsa onu yesin arkadaşlar. toplumsal baskı kurup insanları bazı eylemlere zorlamaktan vazgeçin artık.
Sayilanlarin hepsini pek severim.
Ama En güzel söğüş hisarönünde yenir.
Dil-beyin-yanak üclemesini lavasa sarip soguk soguk servis ediyorlar.7'den 70'e cok seveni var.eski bir mekan.kemeraltinda kizlaragasinin hemen yanı.
türk kızıdır. olmaz'sa olmazımız'dır, içecek, yiğecek bizi bizden başkası anlayamaz olayıdır.
sakadatta yiyorsa tamam bu iş.
Başımın üstünde yeri olan kızdır.
kokoreç ve işkembeye düşüyorum ben şahsen ilk randevuda işkembe içmeye gitmek isterim:D
Koyunun heryerini yiyip kafasini yemeyen bana terstir. Arkadaslik bile yapamam.
Muzlu pasta yiyen erkeğimsilerden daha delikanlıdır, candır canandır.

osuruğuna takmışsınız kafayı, onun osuruğu da misk-i amberdir.
Probiyotik organik ve bilumum vitaminleri bünyesinde toplayan zıpkin gibı fişşek gibi kızdır.
Allah bağışlasın.
varoş, ağzı leş gibi kokan ortadoğu kezbanının tekidir. dikkat ederseniz avrupada bunları yiyen kız göremezsiniz neden çünkü kadınlığını bilen medeni insanlardır hepsi.
(bkz: kedi peri)

Sizsiniz varoş. Varoşun bayrak tutanısınız hepinizden tiksiniyorum.
tazmanya canavarı gibi bir şeydir.
Benim lan bu kız.

Çok severim çok kokoreç hariç.

Allahım dualarımı kabul etti, enişteniz de seviyor.
hepsini aynı anda yiyemez tabiki.

kelle paçayı sabah kahvaltıda,
dil söğüş, beyin salatayı rakı masasında,
kokoreçi hafta sonu gezmelerinde öğlen,
işkembeyi de rakı gecelerinin sonunda lüpletir.

ağzının tadını da bilir.
ağzının tadını bilen kızdır.

işte bu benim.
güncel Önemli Başlıklar