1. ?.
  amon tobin'in foley room albümünden bir parça. feci davul ritmleri bulunmaktadır. ayrıca gitar sesi de hızlandırılıp yavaşlatılarak, ileri geri sarılarak çok hoş bir sound yakalanmıştır. amon tobin'in favori şarkılarımdan birisidir.
  1 ... takino parmino
 2. 1.
  Türkçe'ye korkunç şüphe * olarak çevirilen, başrollerini Gil Bellows ve Jennifer Westfeldt'in paylaştığı, Stu Pollard'ın yazıp yönettiği 2005 yapımı hafif gerilim tadındaki filmin adı. işinde gücünde başarılı bi adamın aslında içten içe nasıl da mutsuz olduğunu * anlatan bu film, bi yerlerden ele geçirilmişse izlenebilir, yoksa illaki aranıp bulunacak ve izlenicek lezzette bi film değildir, benden söylemesi..

  --spoiler--

  David Dailey: Yani, aynı cinsiyetten birisiyle olunca da tam olarak aldatma sayılıyor mu?

  Melody Carpenter: Nereden bileyim? iki kadın, bir erkeğin fantezisi ise ve kadınlar da senin onlara katılmanı isterlerse, bu aldatma olmaz sanırım.

  David Dailey: Yani, hayat biteceği noktadan değil, bitene kadarki yolculuktan ibaret, değil mi? Evet, yani benimki de dediğin gibi bir şey.

  Melody Carpenter: Ciddi olamazsın. Yani, ben onu söylerken ciddi değildim.

  David Dailey: 18 yaşındayken bu fanteziyi aklımdan hiç çıkaramazdım. Ama şimdi, eğer bunu yapamazsam, bu beni korkağın teki mı yapar?

  Melody Carpenter: Bence bu seni sadece insan yapar...

  --spoiler--
  2 ... açelya
 3. 2.
  buralarda look but dont touch gibi bisey herhalde..anlayin iste yaklasma yanarsin deyo!
  ... laz08007