bugün

Kandırıkçı olmaları.

görsel
insanların gariplikleri (bkz: paralel evren).
görsel
Odanızın kapısının önünde miyavlaya miyavlaya kapıyı açtırıp, kapıyı açınca götünü dönüp gitmesi.
-)yarım saat bi yerde yatacak yer hazırlayıp sonra da gidip başka bi yerde uyumak.

-)saatlerce pencereden caddeyi seyretmek, hareket bile etmeden...
yav bu hayvanlar ömre ömür katar.

https://twitter.com/Bilim...tatus/1002221666997559296
Evin tek kedisi olan x, y ve z geldikten sonra bize trip atmaya ve yan komşumuzda vakit geçirmeye başladı. Gece olup gitmesine izin vermeyince de kitaplığın üzerine çişini yapıp uyuyor. Üstelik eskiden kumuna bile yapmaz insan gibi klozete yapardı. Evet bu da garipmiş.
görsel
http://quotationsquotes.c...95d4dcc13b8e54378fb8f.gif
Bir yere odaklandıklarında bir korku salıyor.
Kendi kuyruğunu kovalamaları . Lazer pointin peşinden koşmaları. Pisi pisi diyince gelmeleri.
Bana en garip ve paranormal gelen bir yere bakılı kalmaları. Gözünü bir yere dikince 30 saniye ayırmadan bakıyorlar amk. insan tırsıyor.
trafoya girmek.
ne zaman bilgisayarın başına geçsem hemen omzuma gelir ve bu adam ne yazıp çiziyor, kiminle haberleşiyor gibisinden beni kontrol eder. bazen de orada uyur kalır.

görsel
görsel
beyaz ve uzun tüylülerse eğer siyah tişörtlerin üzerine tünemekten, tünedikleri yerden de tüylerinin bir miktarını ilgili tişörtlerin üzerine dökmekten sonsuz bir haz alırlar.
Kediler zeki ve oyuncu hayvanlardır.

Gariplikleri de her zaman oluyor.
görsel
Kediler, Antik Mısır döneminden ele geçirilmiş uzay ajanları mı?
sevdiği oyunlardan biri de ben koltukta oturuyorken hızla havalanıp benim koltuğumun arkalığına konmak oradan da açık pencereden dışarıya uçmak. her pencere balkona açılığı için oradan da balkona konuyor ve ben ona " haniymiş " kızım diyorum.
bir gün sabaha karşı 05.00 gibi kalk oynayacağız diye tutturdu. mecburen kalktım,itiraz etme şansım yok zaten. gidip bir koltuğa oturdum. uyku sersemiyim ya, balkona açılmayıp sokağa açılan tek pencere var ben de onun önündeki koltuğa oturmuşum.
bu yine koşa koşa geldi ; hooop benim koltuğun arkasına oradan da hooop pencereden dışarı. eyvah ! dedim bu pencere balkona açılmıyor ki ;
evim 1. kat, belki düşmekle bir şey olmaz ama aşağısı gül ağaçlarıyla dolu . korka korka pencereye yaklaşıp aşağı baktım. o da bana bakıp giiiiiyk diye ses çıkardı. ooh dedim yaşıyor .
bekle geliyorum dedim. hiç kımıldamadan beklemiş.aldım geldim. ondan sonra onun adı süpermen oldu. süpermen aşağı- süpermen yukarı.o pencereyi bir daha açık bırakmadım.
su kabından su içmeden önce kabı patisiyle itmesi, çekmesi. illa o kap hareket edecek. su hareket edince taze sanıyorlarmış sanırım.
görsel
surekli koltuk altınıza burnunu sokup orayı eselemeye calısması. ne anlıyorlar bilmem.
Geceleri çıldırmış gibi koşmak.
bu salak tül perdelere atlıyor, tırnağı da orada takılı kalınca kurtulamıyor ve basıyor feryadı.
defalarca oldu akıllanmıyor fallik. sokağa çıkmaya korkuyorum geldiğimde tül perdede ölüsünü bulacağım diye.