bugün

(bkz: Ailurofobi)

freud'a göre çocukluğuna ineceksin kesin cinsel istismara uğramıştır. yazık lan!
hayatında hiç kediyi ölü balıkla kandırıp bıçak manyağı yapmamış, bomboş bir çocukluk geçirmiş erkektir. *
Gerizekalı, embesil, şizofrenik, ve psikopat kişidir. Geçenlerde yaşadığım olaydır. Kedilerden tiksinen bir arkadaşıma dünya tatlısı blue point lynx himalayan pisimi belki kediler hakkında fikir değiştirir diye göstereyim dedim nerde pezo görür görmez ıyy şuna bak tüylü tüylü öldürcen bunları diye bi tepki verdi. Olaylar gelişmeden sakince ayrıldım bu harbiden bir hastalık.
arkadasim. iki metre boyunda adam, kedim var diye evime gelmiyor.
med cezir izleyen erkektir.
muslumandir. kedilerin melekleri kacirdigina inaniyordur.
korkmak demeyelim de çekinmek diyelim. **
Küçükken çöp konteynerına hiç çöp atmamış erkektir.
Birlikte manikure gidelim.
Normal erkektir.

Gece yarısı bir başına yürüdüğünüz karanlık sokakta iki kedi kavga ederse altınıza bile sıçarsınız, o yüzden beylik laflar etmeye gerek yok.
Sorunca hiç biri korkmuyor ama çekiniyorlar. Alt tarafı iki çizik için delikanlıga halel getiriyorlar ya hiç anlamıyorum.
Komik ve gereksiz bir kişidir.. kediden korkan bir erkeği erkek diye yanımda gezdirmem vallah.. ödlek şey.
Benimdir. Küçüklüğümde çöpten suratıma fırlayıp altıma sıçırtmıştı bir tanesi.
kediler köpekten daha saldırgandır. köpek yine kendini sevdirir lakin bazı kediler bırakın sevdirtmeyi bir adım yaklaşsanız bile basar tırmığı. benim 3 tane kedim vardı bahçede besliyordum birisi bu dediğim türdendi. tatlı mı tatlıydı ama yaklaştırmıyordu yanına, doğal olarak bazılarından korkulması lazım o nedenle normal olan erkektir....
vurduruyor olma ihtimali yüksek.
pısırıktır.
Ya bu gayet normal bir şey, belki küçükken bir kedi üstüne atladı da o zaman korkmaya başladı, belki sevmiyor, belki ani hareketlerinden dolayı korkuyor. Her şeyi alaya almasanız olmuyor sanki.
Delikanli erkektir. Benimdir. Uhuhu yoldan gecemedim bugun miyavv dedi bana bende kosarak kactim ondan.
görsel

Tunna (ya da tuna)’dan korkan erkektir.

Pek sirin degil hani.